سئوال: طراحی سایت

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 599 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     5:51 ب.ظ #

m.kh2000

Subscriber
1 پست1 تاپیک

با سلام و خسته نباشيد خدمت شما و تشكر از تمامي مديران و اعضا سايت

بابت سايتي با چنين محتواي غني و پربار

يه سئوال برام پيش اومده كه اميدوارم در جاي درست و مربوط به خودش پرسيده باشم اگر غير از اين هست از تمامي سروران ارجمند معذرت مي خوام

ميخواستم بدونم چطوري ميشه يه سايت مثل شما ايجاد كرد ؟با توجه به اينكه سايت شما وردپرسي هست از چه امكانات و افزونه هايي براي اين كار استفاده شده است؟

منتظر پاسخ هاي پر مهر شما دوستان هستم

مرسي

0  تشکر
پنجشنبه ، 25 جولای 2013     2:22 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

خوب یه وردپرس نصب می کنید . یه قالب خوب طراحی می کنید . افزونه هایی که لازم دارید نصب می کنید . خوب ما افزونه های زیادی نصب داریم . البته افزونه هایی رو هم خودمون نوشتیم و یا ویرایش کردیم . به هر حال برای هر کاری که شما بخواید انجام بدید وردپرس افزونه ای رو خواهد داشت تقریبا !

1  تشکر
پنجشنبه ، 25 جولای 2013     7:26 ب.ظ #

m.kh2000

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام و تشكر از پاسخي كه دادين:

ولي افزونه هايي كه استفاده كردين را نگفتين  اگه امكان داره اسم افزونه هاي استفاده شده را به همراه يه توضيح كوچولو براش محبت كنيد همچنين امكان خريداري افزونه هايي كه خودتون نوشتين يا ويرايش كردين وجود داره؟ مرسي

0  تشکر
جمعه ، 26 جولای 2013     1:27 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

بنا به برخی دلایل (بعضا امنیتی) نمی تونم اسم افزونه هایی که در پس زمینه استفاده می کنم رو بگم و افزونه هایی هم که خومون نوشتیم و یا شخصی سازی کردیم قابل فروش نیست .

تعداد افزونه های استفاده شده زیاده . بگید چه مواردی تو سون لرن مد نظرتون هست که من بگم از چه افزونه ای برای اون مورد استفاده کردم .

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .