روش گرفتن خروجی از mysql با فرمت اکسل

این تاپیک 1 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید احسان عظیمی ،‏ 4 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 242 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 30 جولای 2016     11:22 ق.ظ #

سید احسان عظیمی

Subscriber
105 پست14 تاپیک

دوستان سلام،بنده چند روز درگیره این موضوع هستم تا با کمک آقای اسفندیاری و وبسایت سون لرن حلش کردم،برای همین گفتم روش انجام این کارو براتون در این تایپیک بنویسم تا دوستانی که لازم دارن استفاده کنند.

1.روش اول استفاده از کتابخانه PHPExcel هست که دارای documention فوق العاده قوی در سایتش هست و میتونین استفاده کنین،ولی مشکلی که باعٍث شد من نتونم از این کتابخونه استفاده کنم ست کردن یک سری از دستورات php.ini بود که هاستم اجازه این کارو به دلیل مسایل امنیتی نمی داد.

2.روش دوم اینه که ما با استفاده از دستورات header یک فایل اکسل باز کنیم و بعد اطلاعاتمون رو در داخل اون بریزیم،به این صورت :

3.روش سوم اینه که ابتدا با پسوند csv خروجی بگیریم،پسوند csv به کاما حساسه یعنی هر جا به کاما رسید اونو به سلول بعدی اکسل میبره،پس کافیه بین اطلاعاتمون قبل خروجی گرفتن یک کاما بچسبونیم و بعد اطلاعاتو خروجی csv بگیریم،به همین سادگی:

روشهای دیگری هم وجود داره ک به دلیل طولانی شدن بحث ادامه نمیدم و خودتون میتونین از طریق لینک زیر بخونین،امیدوارم توضیحاتم بدردتون خورده باشه...ممنون از همگی
لینک صفحه

3  تشکر
شنبه ، 30 جولای 2016     11:48 ق.ظ #

سید احسان عظیمی

Subscriber
105 پست14 تاپیک

دوستان این موردم که براتون پیوست کردم خیلی بدردم خورد که فراموش کرده بودم بگم:

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
2  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .