روش کلی و استاندارد برای Responsive کردن

این تاپیک 22 پاسخ و 8 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Flash_Bang ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 3017 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
پنجشنبه ، 29 می 2014     5:29 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

با سلام خدمت دوستان خوبم

دوستان میخواستم بدونم اگه نخواهم از framework برای responsive کردن استفاده کنم........بهترین و سریعتین راه چیه؟؟؟؟؟یعنی از همون اول ساخت یک سایت چه نکاتی را باید توجه کرد که در ادامه مسیر به مشکل نخوری.......ممنون میشم جواب بدید.....یا علی

2  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 29 می 2014     5:59 ب.ظ #

raminn

Subscriber
16 پست6 تاپیک

BooTstrap استفاده کن

0  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     6:09 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

بهتره از bootstrap استفاده کنی .
ولی شما که می خواهید از framework استفاده نکنید ،
از media استفاده کنید.
این لینک و این لینک .

ولی بیشتر لینک دومی به کار شما میاد.

0  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     6:09 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز Bootstrap یک framework هست......همانطور که در بالا گفتم نمیخواهم از framework استفاده کنم!........

2  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     6:13 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

ممنون دوست عزیز ولی bootstrap هم بعضو وقتا دستای پای آدمو میبنده و ویرایش کردن سایتی که باهاش ساخته شده کار خیلی سختیه.......

3  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     6:15 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

حق با شماست ، ولی بالاخره خیلی ها برای Responsive کردن از bootstrap استفاده می کنن.

0  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     6:17 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

درسته ولی سایتی که بدون framework بتونی responsive کنی یچیز دیگس......ممنون که جواب دادین.....یا علی

3  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     7:47 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

[quote=26767]با سلام خدمت دوستان خوبم دوستان میخواستم بدونم اگه نخواهم از framework برای responsive کردن استفاده کنم........بهترین و سریعتین راه چیه؟؟؟؟؟یعنی از همون اول ساخت یک سایت چه نکاتی را باید توجه کرد که در ادامه مسیر به مشکل نخوری.......ممنون میشم جواب بدید.....یا علی [/quote]

غیر از استفاده از مدیا کوئری ها در CSS3 راه دیگه ای وجود نداره...hc مدیا کوئری ها در همه ی مروگر ها(IE6 به بالا)پشتیبانی میشه توی IE برای اجرای مدیا کوئری ها باید از کتابخانه خیلی کم حجم respond.js استفاده کنید و این نکته رو هم در نظر داشته باشید که respond.js روی پروتکل ///:file اجرا نمیشه و روی پروتکل //:http اجرا میشه یعنی شما نمیتونید از این کتابخونه در لوکال هاست استفاده کنید.

موفق باشید

2  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     8:23 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

ممنون داش حسین......فقط یچیزی ......همین که respond.js رو به سایتم اضافه کنم کافیه؟؟؟؟یا نه؟

2  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     8:31 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

یعنی نمیخواد دیگه خودم کدی بنویسم که فعالش کنه یا ....؟؟؟

2  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 23 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .