روش نمایش فایل های لوکال به صورت غیر لوکال

این تاپیک 8 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 673 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 29 می 2014     4:50 ب.ظ #

محمد

Subscriber
18 پست7 تاپیک

با سلام . سوال من اینه که یه پروژه html چند قسمتی توی کامپیوترم دارم حالا قراره اینو برای یه استادم ایمیل کنم چیکار کنم عکس ها و استایل سی اس اس توی سیستماستادهم نمایش پیدا کنه ؟ امیدوارم سوالم رو متوجه شده باشید آیا باید همه منابع رو زیپ و فشرده کنم اگر اینطوره آدرس دهی رو چطور انجام بدم ؟

2  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     5:19 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام به سون لرن خوش اومدی
یه folder با نام پروژت ایجاد کن و همه فایل های پروژت رو اعم از فایل های html پوشه تصاویر و فایل استایل رو درش کپی کن.
من در اینجا فرض رو بر این گرفتم که پوشه تصاویرت نامش images  و فایل استایلت style.css هست حالا فایل index.html پروژت را باز کن و قبل از تگ بسته <head/> فایل استایل رو بصورت زیر به صفحه index.html متصل کن:

بعد از اتصال فایل رو save کن بعد از این کار کافیه برای فراخوانی تصاویر ی که  در پوشه images که در  بالا اشاره کردم از روش زیر استفاده کنی فرض می کنیم که یه بک گراند برای صفحه index.html می خوای قرار بدی در فایل استایل آدرس این تصویر وسایر تصاویر رو باید به حالت زیر قرار بدی:

برای سایر تصاویر پروژت هم مثل بالا عمل کن بازم تاکید میکنم که تمام فایل های پروژت در یک پوشه در کنار هم باید قرار بدی

موفق باشی

4  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     5:33 ب.ظ #

محمد

Subscriber
18 پست7 تاپیک

خیلی متشکر و ممنون استاد عزیز گیر من فقط در فراخونی بود که نمیتونستم چطور فراخونی کنم پس باید فراخونی را درون تگ body استایل css انجام بدم

1  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     5:36 ب.ظ #

محمد

Subscriber
18 پست7 تاپیک

ولی من یه تصویر درون فوترم دارم  با کلاس footer-imageبرای فراخونی اون و یا تصاویری که در منوی گالری هست چطورباید عمل کنم ؟ ببخشید

0  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     7:50 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

[quote=26769]ولی من یه تصویر درون فوترم دارم با کلاس footer-imageبرای فراخونی اون و یا تصاویری که در منوی گالری هست چطورباید عمل کنم ؟ ببخشید[/quote]

این تصاویر رو با تگ img و خاصیت src انجام میدن به این صورت

صفتهای alt و title در سئو بسیار مهم هستند...

موفق باشید.

4  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     9:07 ب.ظ #

محمد

Subscriber
18 پست7 تاپیک

عزیز دل من میگم فراخونی نه روش درج تصویر یا سئو اینا رو خودم میدونم

سوال من فراخونی این تصاویر در استایل هستش

1  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     10:05 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز یبار دیگه واضح سوالتو بپرس.......یا اینکه میتونی همه اون فایلارو بزاری برات سر همش کنم بفرستم......یا علی

4  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     10:36 ب.ظ #

محمد

Subscriber
18 پست7 تاپیک

ممنون دوست عزیز عرض کنم خدمتت پروژه ای هست شامل چند صفحه اچ تی ام ال و یه استایل سی اس اس با تعدادی عکس تا اینجا که واضحه. من میخوام پروژه رو میل کنم به استاد ولی از اونجایی که فایل ها روی کامپیوتر منه چطور امکان داره روی سیستم استاد نمایش پیدا کنه ؟ مثلا آدرس عکس هدر من هست file:///C:/Users/mohammad8/Desktop/Final/image/car.png ولی این ادرس که تو سیستم استاد نیست ! حالا واضح تر شد ؟

1  تشکر
پنجشنبه ، 29 می 2014     10:46 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

بله بله دوست عزیز کاملا واضحه.....همانطور که آقای صالحی گفتن درسته......ببینید شما باید از آدرس دهی نسبی استفاده کنید.....مثلا شما فرض کنید در فولدر پروژه ما یک فایل با نام index.html و دو پوشه با نام های style و image باشد.......در پوشه style فایلهای CSS ما وجود دارد و در پوشه image ما عکسامون هست.......حالا فرض کن در فایل index.html بخوای از یکی از اون عکسایی که داخل پوشه image هست استفاده کنی.......برای اینکار نمی آی  file:///C:/Users/mohammad8/Desktop/Final/image/car.png به این شکل بنویسی که!!!چون همونطور که خودت گفتی چنین آدرسی در مقصد وجود ندارد.....پس باید چکار کرد!!!

باید به این صورت بنویسی :

اگه اینکارو انجام بدی یعنی از آدرس نسبی استفاده کردی و در هر کامپیوتر دیگه ای که بازش کنی درست نمایش داده میشه.....امیدوارم فهمیده باشی قربان

4  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .