روشن نشدن مانیتور

این تاپیک 7 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Mohammad Nasrollahi ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 462 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 14 آگوست 2015     10:59 ق.ظ #

Mohammad Nasrollahi

Subscriber
6 پست4 تاپیک

سلام

دیروز لپتاپم رو ک روشن کردم مانیتور روشن نشد. با دکمه پاور خاموش و روشن کردمش و درس شد اما وقتی مانیتور رو یکم عقب بردم دوباره صفحه سیاه شد و دیگه هر چی خاموش روشن کردم درس نشد. البته وقتی لپ تاپ رو با کابل اچ دی ام ال به تلویزیون وصل کردم فقط لوگو شروع ویندوز رو نشون داد و وارد بایوس هم شد اما نمیدونستم باید چیکار کنم؟ مانیتور مشکل داره ؟ دوستان لطفا کمک کنید !!!

1  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     1:44 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

عزیز احتمال اینکه کابل تصویر که از مادر بورد به مانیتورت وصل شده پاره شده باشه

احتمال اینکه مشکل نرم افزاری هم باشه وجود داره

برای اینکه بفهمی مشکل از جاست لپتاپ رو روشن کن و بذار نیم ساعت روشن باشه بعد دست بذار روی گوشه پایین سمت راست ماتیورت ببین اگر یکم گرم شده مشکل نرم افزاری هست اما اگر گرم نشده باشه مشکلت سخت افزاری هست و باید باز بشه و تعمیر بشه

بین 15 تا 25 دستمزد باز کردنش هست معمولاً و 7500 هزینه تعویض کابل

2  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     3:11 ب.ظ #

Ehsan a

Subscriber
1 پست0 تاپیک

دوست عزیز اگر به لوگو ویندوز برخورد کردی همینجوری پشت سره هم لود شد و وارد صفحه سیاه شد به احتمال زیاد هاردتون سوخته چون برای منم همچین اتفاقی افتاد

1  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     5:40 ب.ظ #

Mohammad Nasrollahi

Subscriber
6 پست4 تاپیک

ممنون دوستان.

بعید میدونم هارد سوخته باشه.لپتاپم ایسوسn550jk است و همیشه قسمت لولا و قسمت پایینی مانیتور لپ تاپ گرمه فک میکنم چون باطری یا سی پی یو اون قسمته همیشه گرمه.

خودمم فک میکنم کابل تصویر قطع شده چون تا مانیتور رو جابجا کردم اینجوری شد.

گارانتی ویستا داره.ب نظرتون بفرستم واسه گارانتی بهتره ؟ میترسم بازش کنن بعد ده جا دیگشم خراب کنن.

حالا اگه کابل قطع شده چرا وقتی ب تلویزیون وصل کردم فقط لوگو رو نشون داد و وارد ویندوز نشد(اصا صفحه وارد کردن پسورد واسه ورود ب ویندوز رو نشون نمیده )؟؟؟

1  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     6:05 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

دوست عزیز پیشنهاد میکنم قبل از هر کاری شما یه دونه ویندوز لایو بذار روش و تست کن ببین بالا میاد یا نه

اگر بالا نیومد خیلی راحت بفرست واسه گارانتی

2  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     7:16 ب.ظ #

Mohammad Nasrollahi

Subscriber
6 پست4 تاپیک

میشه بیشتر توضیح بدی!!!

ویندوز لایو چیه ؟؟؟

1  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     7:44 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

منظور از لایو ویندوز ، ویندوز هایی هستن که موقتی اند و نیاز به نصب آن ها نیست . مثلا من قبلا برای xp رو داشتم . این نوع ویندوز ها در مواقع ضروری استفاده میشن که شما وقت نصب یه ویندوز رو نداری. مثلا ویندوز قبلیت خراب شده حالا میخوای ویندوز عوض کنی ولی میخوای از اطلاعاتت نسخه پشتیبان بگیری . خوب برای این کار شما فقط کافیه cd شو بخری بعد اون ویندوز رو تحت بوت برات اجرا میکنه . یعنی اگر ریست کنی از بین میره . خودت یکی بخر بعد اجرا کن می فهمی چی میگم . یا تو نت سرچ کن. موفق باشی ... :)

1  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     9:19 ب.ظ #

Mohammad Nasrollahi

Subscriber
6 پست4 تاپیک

ممنون

تو نت سرچ کردم و فهمیدم چیه.

فقط میخواستم بدونم میتونم باهاش غیر از دسترسی ب فایل ها مشکل رو هم حل کنم یا نه؟

1  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .