رشته ریاضی یا فنی و حرفه ای

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 3 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 3364 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 1 ژوئن 2013     1:44 ب.ظ #

mohsen122

Subscriber
8 پست15 تاپیک

سلام!به آقا لقما و بقیه بچه ها!آقا لقمان لطفا شما که فوق لیسانس کامپیوتر داری جواب بده به سوال من! ، من میخوام برم رشته کامپیوتر علاقه زیادی هم به کامپیوتر و برنامه نویسی دارم حالا به نظر شما رفتن به رشته کامپیوتر از ریاضی فیزیک بهتره یا از طریق فنی و حرفه ای درضمن من الآن رشتم ریاضی فیزیک هست!بعدشم اگه میشه درباره آینده شغلیش و بازار کارش یه توضیح مفید بدید!

6  تشکر
شنبه ، 1 ژوئن 2013     2:49 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام آقا محسن

بازار کار کامپیوتر الان خوبه . اگر خودت خوب کار و تلاش کنی به صورت مستقل می تونی درآمدزایی داشته باشی . چیزی که بقیه ی رشته ها ندارند !

تو رشته ریاضی بیشتر مباحث تئوری هست تا برسی به دانشگاه  . توی هنرستان ها بیشتر عملی و فنی کار میشه . انتخاب رشته به خودت بستگی داره و استعدادهات و توقعاتت . البته در هر دو رشته در نهایت می تونی ادامه تحصیل توی رشته ی کامپیوتر بدی ...

در مورد رشته ی  کامپیوتر هم اگر علاقه داری و بتونی خوب تلاش کنی حتما ارزششو داره . الان همه جا متخصص کامپیوتر لازم دارند . اگر خودتم بخوای کار کنی برنامه نویسی دسکتاپ ، موبایل ، وب ، کارای شبکه و ... زمینه هایی هستند که می تونی واردشون بشی و اگه کارت خوب باشه می تونه آینده ی خوبی رو برات رقم بزنه.

14  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .