رتبه بندی الکسا

این تاپیک 12 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  azade1992 ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1321 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     6:27 ب.ظ #

sadaf2013

Subscriber
4 پست1 تاپیک

ببخشید یه سوال راجب الکسا داشتم.من سایتی رو تازه راه اندازی کردم و رتبه بندی اون توی کشور ایران اویل مشخص نبود اما بعد از چند وقت اومد.حدود 100000 بود توی ایران..چون تازه بود حدود 2 ماه
اما امروز که وارد سایت شدم از تولبار الکسا رتبه ی ایرانی رو نشون نداد و نوشته اطلاعاتی نداره؟؟
چرا این اتفاق افتاده؟البته من فقط یه روز وارد سایت نشدم و روز بعد دیدم رتبه ایرانش نیست.
فقط به خاطر بازدیده؟؟خودش برمیگرده؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     7:54 ب.ظ #

N a S e R

Subscriber
45 پست15 تاپیک

رتبه الکسا با توجه به سئو سایت هست فکر کنم هر چقدر سئو بالاتری داشته باشه رتبش میاد بالاتر

بازدید سایت هم یکی از موارد هست، خیلی از موارد دیگه ایی هم هستن که میتونه رتبه سایتو ببره بالا

0  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     10:24 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

معیار الکسا برا رتبه بندی بر اساس بازدید هست و به این صورت رتبه سایت رو مشخص میکنه.باید سعی کنید بازدید رو افزایش بدید.

1  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     10:26 ب.ظ #

N a S e R

Subscriber
45 پست15 تاپیک

بازدید سایت فقط هست؟ جالب بود نمیدونستم فکر کردم بر اساس سئو امتیاز بندی میکنه

0  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     10:36 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

بله

0  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     11:35 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام .. شخصاً ارزشی برای این رتبه بندی (الکسا) قائل نیستم .. (هر چند این رتبه بندی در بعضی سایت ها مهم هست و بعضاً قیمت تبلیغاتشونو هم تعیین میکنه ..)

1  تشکر
پنجشنبه ، 23 ژانویه 2014     11:44 ب.ظ #

N a S e R

Subscriber
45 پست15 تاپیک

این متن هم داخل یه سایتی دیدم

الکسا رتبه هر سایت را بر اساس بازدید روزانه سایت و معیار های دیگری همچون لینک با سایت های معتبر و طراحی سایت مطابق استاندارد های بهینه سازی سایت (SEO) محاسبه می کند. رتبه هر سایت در الکسا از جهات بسیاری حائز اهمیت است، به طوریکه این رتبه به همراه رتبه گوگل (Google Page Rank) معیاری مناسب برای سنجش اعتبار و میزان بازدید سایت می باشد و برای فعالین حوزه تجارت الکترونیک اهمیت بسیاری دارد، امروزه بدست آوردن رتبه مناسب در الکسا از طرف صاحبان وب سایت ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و اقدامات بسیاری در خصوص بهینه سازی سایت ، افزایش بازدید سایت ، بازاریابی اینترنتی انجام می پذیرد تا با بهبود رتبه در تقابل با رقبای خود در بازار تجارت الکترونیک جایگاه مناسبی تصاحب نمایند.

پس سئو سایت هم بی تاثیر نیست.

1  تشکر
جمعه ، 24 ژانویه 2014     9:58 ق.ظ #

sadaf2013

Subscriber
4 پست1 تاپیک

با تشکر از دوستان خوب که پاسخگویی خوبی داشتید. اما الکسا سایت من موجود بود توی کشور ایران، منتها چون یه روز به سایتم سر نزدم از دیروز توی تولبار الکسا ایرانیشو نمیزنه..منظورم این بود که آیا خودش برمیگرده؟آخه قبلا بود.جهانیش هست ولی این سایت من یه چروژه درسی که استاد به رنکینگ ایرانیش نمره میده متاسفانه.البته دیروز تا جایی که شد بازدیدو بردم بالا اماامروزم رنک ایرانی نداشت به نظرتون چکار کنم؟؟؟زمان میبره؟؟

0  تشکر
جمعه ، 24 ژانویه 2014     10:02 ق.ظ #

sadaf2013

Subscriber
4 پست1 تاپیک

ببخشید اصلاح میکنم پروژه درسی.ممنون میشم اگه پاسخ بدبد آخه هیچکی نیست که کمکم کنه.

0  تشکر
جمعه ، 24 ژانویه 2014     1:06 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

پارامترهایی همچون بازدید، زمان بازدید، نسبت بازدید به تعداد کاربران، مشخصات و نظرات کاربران، نتایج در موتورهای جستجو و ... تاثیرگذار هستند ..

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 13 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .