رتبه الکسا

این تاپیک 8 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهران ،‏ 4 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 233 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 5 آگوست 2016     1:25 ب.ظ #

Ali Ahmady

Subscriber
8 پست3 تاپیک

با سلام

از دی ماه 94 شروع به کار کردم

از حدودای اردیبهشت به بیش از 30 هزار بازدید رسیدم و دو ماهی هست که از 50 هزار هم رد کردم و الآن حدود 70 هزار بازدید دارم

ولی رتبه سایتم تو الکسا به نسبت به اونی که باید باشه خیلی بده

http://www.alexa.com/siteinfo/iranprj.ir

تازه پیشرفتش تو جهان هزار تا در روزه و تو ایران همون لحظه که پیشرفت جهانی داره سقوط صد تایی

بازدید هام واقعیه (پاپ آپی و ... نیست) (بیش از سی هزار ورودی گوگل روزانه)

الآن واسه کسب درآمد پاپ آپ بعضی سایتا رو توش گذاشتم موقع پول دادن میبینن این همه شده و رتبه خوب نیست میگن تقلبی شده ؟ لطفا منو راهنمایی کنین که چطوری درستش کنم و چطوری بهشون بگم تقلبی در کار نیست

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 5 آگوست 2016     1:56 ب.ظ #

Ali Ahmady

Subscriber
8 پست3 تاپیک

سلام

راهی هست که سایتو از ir به com تبدیل کنم و لینکام تو گوگل درست بشه

0  تشکر
جمعه ، 5 آگوست 2016     2:05 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز شما در ابتدا باید یک دامنه بخرید و سایتتون رو برای اون تنظیم کنید

بعد از اینکار در Google Webmaster یک گزینه ای وجود داره که میتونین دامنتون رو انتقال بدین و تمام تنظیمات گوگل نیز انتقال داده میشه به دامنه جدید

برای اینکار در Google Webmaster در بالا و سمت راست بر روی دکمه تنظیمات کلیک کنید و گزینه Change of address رو انتخاب کنید. عکسشو براتون پیوست کردم. بعد از اون باید دامنه جدید رو ثبت کرده و تایید کنید که متعلق به شماست

خود گوگل راهنماییتون میکنه

موفق باشید

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
2  تشکر
جمعه ، 5 آگوست 2016     2:24 ب.ظ #

Ali Ahmady

Subscriber
8 پست3 تاپیک

خیلی ممنون (عالی بود)

لطفا برای سوال اولم هم راهنمایی کنید که چی کار کنم؟

0  تشکر
جمعه ، 5 آگوست 2016     2:34 ب.ظ #

hojat

Subscriber
95 پست3 تاپیک

سلام دوست عزیز

برای اینکه رتبه شما در الکسا خوب بشه فقط باید صبر کنید.نظر من اینه که دامنه رو عوض نکنید.در صورتی که تخلفی با این دامنه انجام ندادید عوض نکنید تا برای ایندکس ها و لینک های شما مشکلی پیش نیاد.

اگه طبق گفته شما این بازدید از سایت شما انجام میشه نباید نگران پاپ اپ ها باشید چون اکثر این سیستم ها در دادن پول بهانه های مختلف میارن.

من انالیزی که روی سایت شما انجام دادم ورودی خوبی از گوگل دارید برای کسب درامد بهتر میتونید از سیستم های همکاری در فروش محصول معتبر استفاده کنید که اینگونه سیستم ها تضمینی به شما پول می دهند و میتونید کسب درامد خوبی داشته باشید.

و در اخر اینکه صفحه اصلی سایت شما بدون محتوا است و ظاهر سایت شما زیبا نیست و هرچه زودتر برای رفع  آن باید چاره ای بیندیشید.

موفق باشید

1  تشکر
جمعه ، 5 آگوست 2016     2:46 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

سعی کنید پاپ آپ استفاده نکنید چون گوگل اونو دوس نداره و سعی کنید با سایتایی که تبلیغات هدفمند و کلیکی به شما ارائه میدن همکاری داشته باشید

3  تشکر
جمعه ، 5 آگوست 2016     3:02 ب.ظ #

Ali Ahmady

Subscriber
8 پست3 تاپیک

ببخشید یعنی اگه دومینمو عوض کنم و در گوگل ثبتش کنم مشکل برای صفحات ایندکس شده پیش نمیاد؟؟

0  تشکر
جمعه ، 5 آگوست 2016     3:11 ب.ظ #

hojat

Subscriber
95 پست3 تاپیک

دوست عزیز در گوگل وبمستر یک امکانی برای تغییر دامنه وجود دارد.

اول باید از شما بپرسم به چه دلیل می خواهید دامنه عوض کنید؟

ممکن است بعضی از سایت ها لینک شما را کپی کرده  باشن در سایت خودشون و با این کار  از بازدید و رنک خود کم میکنید و چند دلیل دیگر برای تغییر ندادن دامین.

هر تغییر یک عواقبی هم دارد. برای ایندکس های شما ممکن است مشکلاتی پیش آید که به مرور حل خواهد شد.

1  تشکر
جمعه ، 5 آگوست 2016     4:28 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

دوست عزیز تا جایی که من سایتتونو دیدم فکر نکنم مشکلی بوده باشه و تنها باید صبر کنید تا الکسا بتونه رتبه ی صحیحتون رو نشون بده در ایران

اینکه بگم با عوض کردن آدرس سایت مشکلی پیش میاد یانه طبق اعلام گوگل با عوض کردن دامنه همه ی پیج رنگ انتقال پیدا نمیکنه(گوگل از عدد تقریبی 80% صحبت کرده) حالا اینا جدای از بک لینک هاتون.به طور کلی سری که درد نمیکنه دستمال نمی بندند و تنها صبر کنید من می تونم بگم با این کار کلی بازدیدتون افت میکنه

در مورد پاپ آپ که گذاشتید دو نکته بگم،اول اینکه با این کار به حقوق کاربر احترام نمی زارید،واسه همین پیشنهاد می کنم ازش استفاده نکنید

دوم اینکه تا جایی که من میدونم گوگل با سایت هایی که پاپ آپ می زارن راه نمی یاد(چون کاربران چنین سایت هایی رو دوست ندارن!) به همین دلیل حیفه با پاپ آپ سایتتون رو خراب کنید

یه توصیه کنم اینکه صفحه ی اصلی سایتتون اصلا خوب نیست می تونید در صفحه ی اصلی در باکس هایی آخرین پست های بخش های مختلف سایت مثل اندروید و ... بزارید

یه نکته ی آخر هم بگم درسته گوگل امکان تغییر دامنه رو داره ولی باید قبل اقدام از webmaster دامنه رو به دامنه ی جدید ریدایرکت کنید نمی دونم دیدم این نکته گفته نشده یادآوری کرده باشم ولی در هر حال من توصیه می کنم سعی کنید سایتتون رو بهبود ببخشید و دامنه رو عوض نکنید

6  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .