راه حل برای درست نشون دادن رنگ قالب سایتم در اینترنت اکسپلورر

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهدی نورانی ،‏ 3 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1390 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 29 مارس 2013     2:36 ب.ظ #

مهدی نورانی

Subscriber
13 پست12 تاپیک

سلام

سال نو را به شما و خانواده گرامی و همچنین به همه بازدیدکنندگان سایت ارزشمندتون، تبریک عرض می کنم.

سایت خبری من  "مازند پرس"  هست که برایم طراحی کردند که برای جوملا ۲.۵ هست. مشکل اینجاست که رنگ قالب من، زرد رنگ هست که در مرور گر فایر فاکس درست نشون داده میشه ولی در مرورگر اینترنت اکسپلورر ۶ الی ۹ خوب نشون داده نمیشه ولی در در اینترنت اکسپلورر ۱۰ خوب نشون داده میشه.

من هیچ برنامه نویسی بلد نیستم. این مشکل را چطوری باید حل کنم؟

در ضمن، از اونجائی که سایتم خبری هست،باید خبرهام دارای کد خبری باشند. لطفا کمکم کنید تا کد خبری برای خبرهام ایجاد کنم.

ممنونم از کمکهای ارزشمندتون!

مهدی نورانی

از ساری

0  تشکر
جمعه ، 29 مارس 2013     3:05 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز

برای طراحی قالب شما از خاصیت گرادینت که یکی از امکانات css3 هست استفاده شده و از اونجایی که css3 در بعضی از ورژن های مرورگر گرها بخصوص اکسپلورر پشتیبانب نمیشه این مشکل بوجود میاد برای رفع این مشکل باید به طراح قالب سایتت بگی که این خاصیت رو برای مروگرهایی که باهاش مشکل داری توسط دستور -ms-linear-gradient برطرف کنه این کد خاصیت گرادیند رو توسط ms به مرورگر اکسپلورر معرفی میکنه ...

در مورد سوال دومت اگه منظورت از کد خبری ایجاد دسته برای خبرها هستش مثلا خبرهای ورزشی خبرهای علمی و ... باید از قسمت مدیریت بخش ها و مجموعه های جوملا استفاده کنی برای اینکه کارکردن با بخش ها و مجموعه ها رو هم یاد بگیری از سری آموزشی جوملا که در سایت هست این قسمت رو ببین

موفق باشی...

0  تشکر
جمعه ، 29 مارس 2013     3:29 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

در ادامه مطلب بالا باید بگم که اگر بخواهید برای کد خبر ها تون اعداد قرار بدین باید کل کامپوننت content تغییر بکنه! که نیاز به دانش برنامه نویسی php داره و متاسفانه من تا به حال کامپوننتی در این زمینه ندیدم.

چون برای نمایش مطالب ابتدا این کامپوننت میاد query میگیره بر حسب یک سری فیلد خاص که تعریف شده و بعد از اون لیستی که ایجاد شده مطالب رو نمایش میده

حالا اگه ما بخواهیم این کد رو ایجاد کنیم باید به اون فیلدها id رو هم اضافه کنیم و در قالب هرجایی که مد نظرتون هست id رو از لیست نمایش بدیم...

0  تشکر
شنبه ، 30 مارس 2013     12:19 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک
0  تشکر
شنبه ، 30 مارس 2013     4:25 ب.ظ #

مهدی نورانی

Subscriber
13 پست12 تاپیک

سلام

سال نو را به شما و خانواده گرامی و همچنین به همه بازدیدکنندگان سایت ارزشمندتون، تبریک عرض می کنم.

سایت خبری من  "مازند پرس"  هست که برایم طراحی کردند که برای جوملا ۲.۵ هست. مشکل اینجاست که رنگ قالب من، زرد رنگ هست که در مرور گر فایر فاکس درست نشون داده میشه ولی در مرورگر اینترنت اکسپلورر ۶ الی ۹ خوب نشون داده نمیشه ولی در در اینترنت اکسپلورر ۱۰ خوب نشون داده میشه.

من هیچ برنامه نویسی بلد نیستم. این مشکل را چطوری باید حل کنم؟

در ضمن، از اونجائی که سایتم "[URL="http://www.mazandpress.ir/"] مازند پرس[/URL]" خبری هست، باید خبرهام دارای کد خبری باشند. لطفا کمکم کنید تا کد خبری برای خبرهام ایجاد کنم.

مثلا در وب سایت خبریم این خبر زیر را وارد می کنم. باید کد خبر هم مثل سایت تابناک و غیره برای خبرم بطور خودکار ایجاد بشه. چیکار کنم؟

کد خبر: ۳۱۰۹۲۳                                  تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۸
هفت دلیل که کشورهای عربی را از نزدیکی ایران و آمریکا نگران می کند
به دنبال اعلام تمایل ایران و آمریکا برای آغاز گفتگو های دو جانبه، کشورهایی که تا کنون در این زمینه کارشکنی می کردند، در حال طراحی سناریو های جدید برای دوره ای هستند که برخی مشکلات ایران و آمریکا در آن حل شده است.
به دنبال اعلام تمایل ...... برای آغاز گفتگو های دو جانبه، کشورهایی که تا کنون در این زمینه کارشکنی می کردند، در حال طراحی سناریو های جدید برای دوره ای هستند که برخی مشکلات ...... در آن حل شده است.

ممنونم از کمکهای ارزشمندتون!

مهدی نورانی

از ساری

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .