راه حل برای تبلیغات popup روی سایت

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سعید ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 392 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 12 می 2015     5:02 ب.ظ #

احمد کاظمی

Subscriber
4 پست3 تاپیک

سلام دوستان، من از تبلیغات popup چند کمپنی برای سایتم استفاده میکنم، الان میخوام هر بار که popup باز میشه به پشت پنجره باز بشه و مزاحمت به کاربر نکنه، چطوری میتونم این کارو کنم؟

0  تشکر
دوشنبه ، 15 ژوئن 2015     10:52 ب.ظ #

سعید

Subscriber
161 پست35 تاپیک

سلام
کد مورد نظرت نبود اما با این کد می تونی اندازه صفحات رو کنترل کنی
در این کد عرض و ارتفاع  300px هس

//

0  تشکر
دوشنبه ، 15 ژوئن 2015     10:53 ب.ظ #

سعید

Subscriber
161 پست35 تاپیک

//cafe-beroz.ir
document.popup = false;function openPopup(){
if (document.popup) return;w = window.open(' آدرس صفحه','','toolbar=yes,statusbar=no,location=no,scrollbars=yes,resizable=yes,width=300,height=300');if(w){var w2 = window.open('about:blank');if(w2) {w2.focus();w2.close();}}document.popup = true;}document.onclick = openPopup;if ((window.XMLHttpRequest == undefined) && (ActiveXObject != undefined)) window.onload = openPopup;
//cafe-beroz.ir

0  تشکر
دوشنبه ، 15 ژوئن 2015     10:55 ب.ظ #

سعید

Subscriber
161 پست35 تاپیک

اینم کد به صورت کامل(تو اون یکیا درست نیفتاد)

//cafe-beroz.ir

//cafe-beroz.ir
document.popup = false;function openPopup(){
if (document.popup) return;w = window.open(' آدرس صفحه','','toolbar=yes,statusbar=no,location=no,scrollbars=yes,resizable=yes,width=300,height=300');if(w){var w2 = window.open('about:blank');if(w2) {w2.focus();w2.close();}}document.popup = true;}document.onclick = openPopup;if ((window.XMLHttpRequest == undefined) && (ActiveXObject != undefined)) window.onload = openPopup;
//cafe-beroz.ir

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .