راه اندازی یک سایت فروشگاه

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Mr. MiM ،‏ 10 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 337 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 22 ژانویه 2016     5:47 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

دوستان سلام من میخوام یک سایت فروشگاهی را  راه اندازی کنم میشه ک من تا حالا با ووکامرس ورد پرس کار نکردم چگونه میتونم این کار را انجام هم ایا میشه یک قالب اختصاصی ر اخودم طراحی کنم وراه اندازی کنم این سایت فروشگاهی را ممنون میشم در این رابطه کمکی به بنده کنید.

0  تشکر
شنبه ، 23 ژانویه 2016     9:33 ق.ظ #

Mr. MiM

Subscriber
157 پست10 تاپیک

سلام

سوالی که اول باید بپرسم اینه که شما با طراحی قالب برای وردپرس آشنایی کافی رو دارید؟

1  تشکر
شنبه ، 23 ژانویه 2016     12:29 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

بله من با طراحی قالب ورد پرس اشنا هستم وحالا میخوام یک قالب فروشگاهی طراحی کنم فقط نمیدونم ایا با ووکامرس ست میشه در نهایت ک در طراحی کردم وچه عملیاتی را باید بر روی این قالب انجام بدم..

0  تشکر
شنبه ، 23 ژانویه 2016     12:57 ب.ظ #

Mr. MiM

Subscriber
157 پست10 تاپیک

خب صد در صد می تونید

قالب خودتون رو طراحی کنید

و در اون از توابع ووکامرس استفاده کنید

پیدا کردن لیست توابع هم کار سختی نیست

البته برای اینکه کمی راحت تر بتونید کارتون رو پیش ببرید

پیشنهاد میکنم ابتدا یک قالب طراحی شده برای ووکامرس رو ویرایش کنید و با توابع و قسمت های مختلفش آشنا بشید

و بعد تغییرات رو در قالب خودتون اعمال کنید

و در نهایت قالبتون رو روی وردپرس اضافه کنید

افزونه ووکامرس و سایر افزونه های مورد نیازتون مثل افزونه های درگاه پرداخت رو نصب کنید

و از فروشگاهتون لذت ببرید

موفق باشید

1  تشکر
شنبه ، 23 ژانویه 2016     1:01 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

خب خیلی ممنون حالا اگر من بیام قالب را طراحی کنم تا انتها بعد بیام شروع کنم به داینامیک کردن وقرار دادن توابع ووکامرسی داخلشی مشکلی ک نداره

0  تشکر
یکشنبه ، 24 ژانویه 2016     10:25 ق.ظ #

Mr. MiM

Subscriber
157 پست10 تاپیک

قاعدتاً نباید مشکلی پیش بیاد

اما خوب آزمون و خطا در برنامه نویسی همیشه مشکلات پیش بینی نشده ای رو بوجود میاره

همونطور که گفتم شمایی که به طراحی قالب وردپرس مسلط هستید، بهتره یک قالب آماده ووکامرسی رو تهیه کنید و کدهای اون رو بررسی کنید، مطمئناً خیلی زودتر به نتیجه میرسید

موفق باشید

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .