راه اندازی درگاه بانک ملی

این تاپیک 4 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  meyti pugo ،‏ 3 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1480 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     11:41 ق.ظ #

عباس بهرامی کیا

Subscriber
33 پست17 تاپیک

سلام
من تو سایتم میخوام درگاه پرداخت از بانک ملــــی بذارم
درحال حاضر هم شماره ترمینال و نام کابری و رمز را هم از بانک گرفتم اما طریقه استفاده را نمیدونم
لطفا راهنماییم کنید.

ممنون

0  تشکر
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     12:55 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام تا اونجایی که من میدونم همه بانک ها راهنمای کاملی برای برنامه نویسی درگاه به مشتریان ارائه میکنن.

1  تشکر
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     2:09 ب.ظ #

عباس بهرامی کیا

Subscriber
33 پست17 تاپیک

یه راهنمایی همراه کدها ارسال کردند اما متاسفانه هنوز نتونستم موفق به استفاده بشم

0  تشکر
سه شنبه ، 24 سپتامبر 2013     8:26 ب.ظ #

محمد رمضانی

Subscriber
VIP
34 پست14 تاپیک

[quote=16433]یه راهنمایی همراه کدها ارسال کردند اما متاسفانه هنوز نتونستم موفق به استفاده بشم[/quote]

اگر هنوز مشکلت حل نشده ایمیل بزن یا تو مسنجر یاهو پیام بده تا درست کنم

pars.techco@yahoo.com

1  تشکر
چهار شنبه ، 25 سپتامبر 2013     3:47 ق.ظ #

meyti pugo

Subscriber
58 پست10 تاپیک

خب سیستم پرداخت آنلاین رو نصب کردین شما؟؟ یه سیستم مثل freer.ir یا مشابهش نصب کنید که رایگان هم هست..

بعد میتونید یا همون شناسه ای که بانک بهتون داده وارد کنید و مازول بانک ملی رو دانلود کنید (توی نت زیاده) و آپلود کنید توی فریر یا توی سایت shetab.biz عضو بشین خودشون ماژول های اماده دارن فقط کافیه اطلاعاتی که بهتون میدند رو توی مدیریتی فریر وارد کنید تا خودش متصل بشه.. هرچندتا بانک که بخواین.. مستقیم.. (بدون اینکه وارد صفحه اونا بشه و کاربر بفهمه که درگاه در حال اتصال به بانکه) من خودم چندماه پیش حدوده 1 میلیون دریافت داشتم از همین سایت شتاب ک خیلی هم زود تسویه حساب میکردن.. خلاصه که سایت خوبی بود.. باز سایت های مشابه هم زیاده.. مثل jahanpay که تازگیا واقعا ترکونده...

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .