راهکارهای ثبت وب سایت در موتورهای جستجوگر

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  http:// www.avadis.net ،‏ 2 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 75 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 23 سپتامبر 2016     1:57 ب.ظ #

http:// www.avadis.net

Subscriber
0 پست13 تاپیک

چگونه بدانیم که وب سایت در گوگل ایندکس شده است؟
برای اینکار فقط کافیست آدرس وب سایت خود را در باکس جستجو گوگل وارد کنید. اگر گوگل وب سایت شما را لیست کند، پس وب سایت شما را ثبت کرده است اما اگر چیزی در مورد وب سایت شما به نمایش در نیاورد پس باید وب سایت خود را در گوگل به ثبت برسانید. برای راه دیگر برای بررسی ثبت وب سایت در گوگل می توانید قسمتی از محتوای وب سایت خود را درون دو کوتیشن "تست" قرار دهید و آنرا جستجو کنید. وب سایت شما باید در نتایج دیده شود و یا به این صورت این کار را در گوگل و بینگ انجام دهید info:www.yoursite.com

وب سایت من در نتایج جستجو وجود ندارد!

موتورهای جستجوگر مانند گوگل قبل از اینکه وب سایت شما را کراول کنند، فهرست کنند، امتیاز دهند و آنرا در صفحات نتایج جستجو(SERP) به نمایش در بیاورند، باید آنرا پیدا کنند. گوگل بت – یا همان خزنده اسپایدری که گوگل استفاده می کند – اگر بداند که وب سایت شما موجود است وارد وب سایت شما می شود. دلیل اینکه وب سایت شما در صفحات نتایج موتورجستجوگر وب سایت شما را به نمایش در نمی آورد اینست که وب سایت را ندیده است.

آیا باید مبلغی به گوگل و بینگ پرداخت کنم؟

جواب خیر است. برای ثبت وب سایت در موتورهای جستجوگر مانند گوگل، یاهو و بینگ نیازی به بهینه سازی و یا پرداخت هزینه ای هم نیست.

آیا ثبت وب سایت در سرویس های دایرکتوری کمکی خواهد کرد؟

وب سایت خود را در دایرکتوریهای یاهو و DMOZ به ثبت برسانید. ثبت لینک وب سایت در این دایرکتوریها وب سایت شما را به موتورهای جستجوگر معرفی خواهد کرد. البته در سال 2013 اتفاقی افتاده که گوگل اگر وب سایت شما دارای مطالب و محتوای خاص باشد کمتر از چند روز یا هفته وب سایت شما را فهرست خواهد کرد و رتبه خوبی به شما خواهد داد. این سیاست ‘honeymoon period’ نامیده می شود که می گویند گوگل می خواهد مزه شیرین افزایش ترافیک وب سایت را به شما بچشاند.

آیا من می توانم وب سایت خود را بصورت مستقیم در موتورهای جستجوگر به ثبت برسانم؟
ادامه مطلب اینجاست

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .