راهنمایی در مورد تبدیل اتوماتیک فایل روی هاست به فایل زیپ فقط موقع دانلود

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza____ebliser ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 983 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 5 آوریل 2014     9:37 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

سلام خسته نباشید

ببخشید غرض از مزاحمت این بود که بنده چند تا فایل روی هاست دارم

اما مقدور نیست که در کنار فایل ها ، نسخه زیپ شده اونها رو هم قرار بدم

به صورت کاملاً اتفاقی من داخل یک سایت زیر نویس دیدم که وقتی روی دانلود فایل کلیک میکنم فایل زیر نویس میشه یک فایل زیپ و دانلود میشه بدون معطلی و ... و بدون اینکه فایل زیپ شده ای روی هاستش وجود داشته باشه

میخواستم ببینم چطور میشه یه همچین کاری انجام داد که وقتی شما روی دکمه دانلود کلیک میکنید فایل مثلا http://test.ir/test/test.srt به صورت یک فایل زیپ شده با نام test.zip دانلود شود که حاوی فایل مورد نظر باشه ؟!!!

ببخشید من آدرس سایت مورد نظر رو پیدا نکردم که برای نمونه بذارم ، سایت زیر هم به همین ترتیب عمل میکنه اما کد نویسیشون مشکل داشته و فایل زیپ دانلود شده فرمتش رو نمیذاره

zirnevis.myserialdl.com

یعنی اینکه وقتی یک فایل رو دانلود میکنید اون رو به اسم download برای شما دانلود میکنه که فایل zip هست

شما باید یکی از فرمت های  zip,rar,7zip,gz,gzip, رو قرار بدید تا بتونید بازش کنید ...

دوست عزیزمون جناب کیوان علی محمدی لطف کردن و بنده رو راهنمایی کردن اما نتونستم از راهنماییاشون استفاده کنم ، لطفا اگر کسی میتونه به بنده کمک کنه

کیوان علی محمدی فرمودند :

سلام،نکته اول اینکه اون فایل srt ممکنه در واقع فایل زیپ باشه که با دستورات htaccess اونو به فایل زیپ هدایت میکنن،نکته دوم برای این کاری که گفتی از این کد میشه استفاده کرد.

فقط در متد addFile برای پارامتر اول نام فایل اصلی و برای پارامتر دوم همنامی که در آرشیو ذخیره میشه قرار میگیره

الان این کد یا فایل موقت زیپ میسازه و فایل مورد نظر در قسمت addFile رو بهش اضافه میکنه،بعدشم اونو دانلود میکنه و در نهایت حذفش میکنه

بنده از وردپرس استفاده میکنم ، توی وردپرس زمینه دلخواه تعریف کردم و بنده یک اسم اونجا وارد میکنم ، بعدش یکبار توی ادامه مطلب هر پست اون رو نمایش میدم (مثلا فایل فلش رو مثال میزنم که بنده توی ادامه مطلب اون رو نمایش میدم) و زیرش دکمه دانلود هم میخوام بذارم که فایل رو بشه دانلود کرد

حالا شما بفرمایید بنده چطور این کد رو ویرایش کنم که برای هر پست که میذارم اتوماتیک لینک تبدیل به فایل زیپ بشه و دانلود بشه جای فایل فلش

2  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .