راهنمایی در مورد تبدیل اتوماتیک فایل روی هاست به فایل زیپ فقط موقع دانلود

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza____ebliser ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 806 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 19 مارس 2014     8:25 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

سلام خسته نباشید

باز هم من اومدم با سوالات عجیب ...!!!

ببخشید غرض از مزاحمت این بود که بنده چند تا فایل روی هاست دارم

اما مقدور نیست که در کنار فایل ها ، نسخه زیپ شده اونها رو هم قرار بدم

به صورت کاملاً اتفاقی من داخل یک سایت زیر نویس دیدم که وقتی روی دانلود فایل کلیک میکنم فایل زیر نویس میشه یک فایل زیپ و دانلود میشه بدون معطلی و ... و بدون اینکه فایل زیپ شده ای روی هاستش وجود داشته باشه

میخواستم ببینم چطور میشه یه همچین کاری انجام داد که وقتی شما روی دکمه دانلود کلیک میکنید فایل مثلا http://test.ir/test/test.srt به صورت یک فایل زیپ شده با نام test.zip دانلود شود که حاوی فایل مورد نظر باشه ؟!!!

لطفا اگر میشه راهنمایی بفرمایید ...

2  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
چهار شنبه ، 19 مارس 2014     8:29 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

ببخشید من آدرس سایت مورد نظر رو پیدا نکردم که برای نمونه بذارم ، سایت زیر هم به همین ترتیب عمل میکنه اما کد نویسیشون مشکل داشته و فایل زیپ دانلود شده فرمتش رو نمیذاره

zirnevis.myserialdl.com

یعنی اینکه وقتی یک فایل رو دانلود میکنید اون رو به اسم download برای شما دانلود میکنه که فایل zip هست

شما باید یکی از فرمت های  zip,rar,7zip,gz,gzip, رو قرار بدید تا بتونید بازش کنید ...

2  تشکر
چهار شنبه ، 19 مارس 2014     10:27 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام،نکته اول اینکه اون فایل srt ممکنه در واقع فایل زیپ باشه که با دستورات htaccess اونو به فایل زیپ هدایت میکنن،نکته دوم برای این کاری که گفتی از این کد میشه استفاده کرد.

1  تشکر
چهار شنبه ، 19 مارس 2014     10:34 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

دست شما درد نکنه لطف فرمودید واقعا متشکرم ازتون .

شما که لطف کردید و زحمت این همه کد رو کشیدید یه نمونه ای هم ضمیمه میکردید ممنون میشدم .

2  تشکر
چهار شنبه ، 19 مارس 2014     11:14 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

این کدی که بالا قرار دادم تقریبا کامله،بخش دانلودش هم همراهش هست.شما چی میخای دیگه؟ فقط در متد addFile برای پارامتر اول نام فایل اصلی و برای پارامتر دوم همنامی که در آرشیو ذخیره میشه قرار میگیره،همین.

1  تشکر
پنجشنبه ، 20 مارس 2014     9:45 ق.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

[quote=23689]این کدی که بالا قرار دادم تقریبا کامله،بخش دانلودش هم همراهش هست.شما چی میخای دیگه؟ فقط در متد addFile برای پارامتر اول نام فایل اصلی و برای پارامتر دوم همنامی که در آرشیو ذخیره میشه قرار میگیره،همین.[/quote]

همه که مثل شما استاد نیستن ، به فکر 4 تا مبتدی مثل بنده هم باشید ، متاسفانه نتونستم ازش استفاده کنم ، اگر امکانش هسست یه نمونه ای زحمت بکشید ممنون میشم .

2  تشکر
پنجشنبه ، 20 مارس 2014     5:17 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

من که استاد نیستم اما شما بگین کجاش مشکل دارین،الان این کد یا فایل موقت زیپ میسازه و فایل مورد نظر در قسمت addFile رو بهش اضافه میکنه،بعدشم اونو دانلود میکنه و در نهایت حذفش میکنه.همین.

1  تشکر
چهار شنبه ، 26 مارس 2014     1:30 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

ببخشید اینقدر اذیتتون میکنم

آخه علم بسیار اندکی دارم در این زمینه و نمیتونم ازش استفاده کنم.

بنده از وردپرس استفاده میکنم ، توی وردپرس زمینه دلخواه تعریف کردم و بنده یک اسم اونجا وارد میکنم

بعدش یکبار توی ادامه مطلب هر پست اون رو نمایش میدم (مثلا فایل فلش رو مثال میزنم که بنده توی ادامه مطلب اون رو نمایش میدم) و زیرش دکمه دانلود هم میخوام بذارم که شما اگر مثلاً دوست داشتید این فایل رو دانلود کنید

حالا شما بفرمایید بنده چطور این کد رو ویرایش کنم که برای هر پست که میذارم اتوماتیک لینک تبدیل به فایل زیپ بشه و دانلود بشه جای فایل فلش

واقعا ببخشید که همون اول درست توضیح ندادم و اذیت شدید .

2  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .