راهنمایی در مورد بوت استرپ 3

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  آرمین نادری ،‏ 8 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 339 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
جمعه ، 18 مارس 2016     1:56 ق.ظ #

Yagmur

Subscriber
0 پست2 تاپیک

سلام وقت همه بخیر من یه سوال راجع به بوت استرپ دارم توی آموزشهای بوت استرپ جلسه اول من همه مراحل میرم هیچ خطایی هم موقع کامپایل نمیده اما نتیجه رو هم اجرا نمیکنه بکگراند عوض نمیشه تا حالا بیش از 10 بار مراحل از اول اجرا کردم ولی درست نمیشه نرم افزار رابی وکوالا رو هم همون نسخه ای که گفته شده نصب کردم لطفا کمک کنید من نمیدونم چیکار کنم . کار دیگه ای هم هست که من نکردم؟

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 18 مارس 2016     11:42 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

سلام دوست عزیز ...

اگه آموزش های مهشاد رو دنبال میکنی باید بگم اصن اون رو ادامه نده, اون با sass اومده توضیح داده ...چیزی که یقینا بلد نیستید   ... و اصن به کارتون نمیاد

کارایی که میگم رو انجام بدید , کارتون راه میفته

یک, دانلود css از سایت بوت استرپ,لینک کردن ایت فایل به صفحه , بعد از این فایل استایل خودتون رو به صفحه htmlتون اضافه کنید,حاالا هر استایلی که خپاستید , چه به کلاسهای پیش فرض بوت استرپ,چه کلاسهای خودتون,داخل فایل استایل خودتون بهش استایل بدید...

منم اون آموزشهای مهشاد رو خوندم, ولی واقعا گیج کننده بود, امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کرده باشم ...

موفق باشید

1  تشکر
شنبه ، 19 مارس 2016     12:05 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام دوست عزیز
آخرین نسخه بوت استرپ رو از اینجا دانلود و فایل های مورد نیاز رو به سندتون پیوست کنید حالا در زیر فایل استایل بوت استرپ میتونید استایل مورد نظرتون رو به صفحه بدید موفق باشید

1  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .