راهنمایی در طراحی صفحات قالب

این تاپیک 6 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mohammad karimi ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 272 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 14 آگوست 2015     9:07 ق.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

سلام خدمت دوستان گلم ؛دوستان من چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه بطور کامل پاسخ دهید1-من الان صفحه اصلی سایتم را ساختم الان اگه بخوام صفحات متفرقه سایتم را بسازم ایا بعدا برای اینکه بخوام روی ورد پرس این قالب را نصب کنم مشکلی برام پیش میاد یانه2-برای طراحی همین صفحات متفرقه اسم خاصی باید برای این صفحات در نظر بگیرم تا ورد پرس ان صفحات را بشناسد مثلا Single.phpبرای یک صفحات تکی است من الان بخوام صفحات همکاری یا تماس با ما بسازم چگونه است؟
ممنون میشم کمکم کنید

0  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     1:46 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

سلام

دوست عزیز بهترین راه این هست که شما قالب رو اوکی کنید و بعد از نصب و اجرا از طریق منوی وردپرس صفحاتتون رو درست کنید

1  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     1:49 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

وردپرس این جوری نیست که شما یک صفحه با اسم contact-us درست کنی و جزء صفحات وردپرس قرار بگیره

دو را ه وجود داره واسه این کار یکی ساخت صفحه از طریق خود وردپرس

یکی هم داخل سورس وردپرس صفحه رو به عنوان صفحه پیشفرض قرار بدید که بعد از نصب و اجرا صفحه اتوماتیک ساخته بشه

طریقه انجام راه دوم رو بعد واست میذارم

1  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     1:53 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

نمونه مورد دوم توی خود وردپرس وجود داره که بعد از نصب یک برگه نمونه برای شما درست میشه و همچنین یک پست نمونه با یک کامنت آقای وردپرس داره

1  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     2:17 ب.ظ #

mehdi sabbat

Subscriber
9 پست0 تاپیک

سئوالتون خیلی کلی هستش ولی لزوما اسم خاص لازم نیست . برای اینکه بتونین یه  قالب را روی وردپرس نصبش کنین لازمه که اون قالب برا وردپرس ساخته بشه که لازمه اون هم آشنایی با هوک ها و کدهای وردپرس و PHP هستش برا طراحی قالب هم صفحه به صفحه طراحی نمیشه و معمولا هر بلوک رو به طور جدا میسازن مثلا قسمت مربوط به هدر قسمت مربوط به فوتر قسمت مربوط به سایدبار و ... سپس این بلوک هارو با کدهای وردپرس و PHP صدا می کنن تا مثلا یه صفحه مخصوص مثل SINGLE.PHP ساخته بشه و از روی قالب SINGLE.PHP  اون صفحاتی که مد نظرتونه ساخته میشه مثلا تماس با ما و ... امیدوارم تا حدودی جواب سئوالتونو گرفته باشین

0  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     2:33 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

برخی صفحات، مانند صفحات پست ها (single) ، صفحه اصلی (index) و ... اسم خاصی دارند. اما برای صفحات همکاری و تماس با ما باید  Custom Page بسازید.

0  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     3:00 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

کسی در این رابطه یعنی ساختن صفحات منبع اموزشی سراغ داره برام بگذاره ممنون میشم.

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .