راهنمایی در خصوص ساخت بخش input در سیستم های ابزار دهی

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  reza____ebliser ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 658 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     9:00 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

با سلام

بنده یک مشکلی در کد نویسی دارم که مشابه اون توی سیستم های ابزار دهی دیده میشه (عنوان رو به همین دلیل گذاشتم)

یک input دارم بنده با ID  و Name مشخص

حالا بنده میخوام هر چیزی که اینجا نوشته شد ، همون موقع بدون زدن دکمه ای چیزی داخل متن زیر به جای xxx نوشته بشه

مثلاً :

حالا اگر بخوام مثل سیستم ابزار دهی بعد از زدن دکمه (حالا یک دکمه ای چیزی) اونوقت یک فیلد باز بشه و متن مورد نظر توش باشه روشش چی هست

2  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     9:37 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام رویداد change اون input رو هندل میکنی و با value مقدارشو میگیری و با استفاده از setAttribute برای خاصیت rel="nofollow" href اون تگ a قرار میدی.این جاوا اسکریپت بود، برای جی کوئری هم فقط دستورات شکلشون فرق داره.

1  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     10:11 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

[quote=24630]سلام رویداد change اون input رو هندل میکنی و با value مقدارشو میگیری و با استفاده از setAttribute برای خاصیت rel="nofollow" href اون تگ a قرار میدی.این جاوا اسکریپت بود، برای جی کوئری هم فقط دستورات شکلشون فرق داره.[/quote]

ممنونم ازتون ، جسارتاً با PHP نمیشه انجام داد که از جاوا استفاده نکنم ؟

2  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     10:36 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

گفتی میخای بدون زدن دکمه باشه،پس جاوا اسکریپت لازمه،خواستی php قاطیش کنی میشه ای جکس که اون محتوا در سمت سرور تولید بشه و برگرده اما خوب تلف کردن منابعه ،همون سمت کاربر صورت بگیره بهتر و بهینه تره.

1  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     10:40 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

الان متوجه شدم ، مرسی

2  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .