راهنمایی در باره برنامه نویسی وب

این تاپیک 3 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید محمد رضا صدیقی ،‏ 4 ماه و 4 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 205 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 11 جولای 2016     11:49 ب.ظ #

Morteza

Subscriber
5 پست5 تاپیک

سلام خدمت دوستان بنده html-css رو کاملا بلدم و الان دچار سردرگمی شدم نمیدونم چی رو بعد اینا رو ادامه بدم میخوام نظراتتون رو بدونم که میشه الان مستقیما برم سراغ php یا نه باید سراغ جی کوئری و بوت استرپ برم؟

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
سه شنبه ، 12 جولای 2016     10:55 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

ndr053

Subscriber
11 پست0 تاپیک

دوست عزیز این مطلب که آقای آوند نوشتند حتما بخونید

http://www.7learn.com/tutorials/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8

1  تشکر
سه شنبه ، 12 جولای 2016     11:33 ق.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

به نظر من بهتره بعد html و css اموزش جاوااسکریپت رو بخونید، چون من خودم دوره php رو دارم میخونم بعضی جاها از جاوااسکریپت استفاده کرده بعد خوندن html وcss و جاوااسکریپت میتونید دوره های php و بوت استرپ رو با هم بخونید چون پیش نیاز هم نیستند

راستی دوره سئو رو هم خیلی عالیه میتونید بعد خوندن html css این دوره رو هم بخونید

2  تشکر
سه شنبه ، 12 جولای 2016     7:48 ب.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز اون مطلبی که لینکش را دادند که آقای آوند نوشتند بسیار عالی هست.

ولی در کل بهترین ترتیب که اکثرا پیشنهاد میدن اینه

Html

CSS

JS

PHP

بعدش می تونید در کنار اینها بقیه موارد مثل فریم ورک ها و یا ترفند ها و... را یاد بگیرید.

ولی یک چیزی بهتون بگم توی دنیای برنامه نویسی هیچ کس حتی همون توسعه دهنده اون زبان هم کامل اون زبان رو بلد نیست و نمیتونه بلد باشه. چون اینقدر ترفند و نکته و... وجود داره که هرچقدر یادبگیری تازه می فهمی هیچی بلد نیستی به نظر من اصلا این تفکر را نداشته باشید که خوب من css-html کاملا بلدم چون جلوی پیشرفتتون میگیره

باید همواره سعی کنید بروز باشید و اینکه تسلط داشته باشید.

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .