راهنمایی درمورد فریم ورک 960Grid و Bootstrap ؟

این تاپیک 11 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Bvk ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 4052 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 9 جولای 2013     9:56 ب.ظ #

Bvk

Subscriber
15 پست2 تاپیک

با سلام :  این روز های تکنولوژی جدیدی برای طراحی قالب ها بوجود آمده است که یکی از آنها استفاده از فریم ورک ها جهت  Responsive کردن قالب ها به کار برده میشود ، من با توجه به تاپیکی که آموزش Responsive  در همین سایت هست دنبال کردم ولی یکم سردرگم شدم ، و این هم که :

1- ایا برای داشتن یک قالب responsive  باید حتما از  تگ های HTML5 استفاده بکنیم ؟ و آیا میشود

از همان تگ های معمولی HTML استفاده کرد .

2- کدام فرم ورک مناسب تر است ؟  960Grid یا Bootstrap

3- الان بنده سایتم آماده هست و میخوام ریسپانسیو کنم قالب رو ولی در مقیاس اندازه ها مشکل دارم که طول و عرض ها به چه اندازه ای تغییر کنند .

ممنون میشم اگر پاسخ سوالاتم رو بدهید .

پیشاپیش سپس گزارم

0  تشکر
سه شنبه ، 9 جولای 2013     10:53 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام رسپانسیو کردن قالب به CSS مربوطه،بعدش به نظرم از Bootstrap استفاده کنی خیلی بهتره،960 صرفا یه سیستم گرید بندی هست ،اما Bootstrap کلی امکانات دیگه در اختیارت میذاره،رسپانسیو کردن قالب رو هم به راحتی میتونی با Bootstrap انجام بدی.

1  تشکر
سه شنبه ، 9 جولای 2013     11:09 ب.ظ #

Bvk

Subscriber
15 پست2 تاپیک

میشه یک نمونه با bootstrap قرار بدید لطفا ؟ با توضیح

0  تشکر
سه شنبه ، 9 جولای 2013     11:17 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

کار با بوت استرپ اینقد سخت نیست که نیاز به نمونه داشته باشه،کافیه شما راهنماشو که به صورت خیلی زیبا و ساده و روان هست بخونید.

1  تشکر
سه شنبه ، 9 جولای 2013     11:42 ب.ظ #

Bvk

Subscriber
15 پست2 تاپیک

لینکی چیزی دارید ؟

0  تشکر
سه شنبه ، 9 جولای 2013     11:46 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

اینم لینک سایتش همراه با راهنمای کامل به زبان شیرین پارسی

http://rbootstrap.ir/

3  تشکر
چهار شنبه ، 10 جولای 2013     11:27 ق.ظ #

Bvk

Subscriber
15 پست2 تاپیک

[quote=12666]اینم لینک سایتش همراه با راهنمای کامل به زبان شیرین پارسی http://rbootstrap.ir/ [/quote] مرسی دوست عزیز ، خیلی خوب بود ولی نمیدونم با این که متوجه شدم مطلب رو ولی باز سر در گم هستم به عنوان مثال عرض میکنم بنده این قالب رو طراحی کردم :

الان با توجه به بوت استرپ فایل های .js و .css  رو هم اضافه کردم ولی هیچ تغییری در تغییر رزولیشن رخ نداد . اگر ممکنه قالب رو بزارم یک نگاهی بندازید ، قالب خیلی ساده و در حد چند تا <div> هست فقط. اگر میشه ریسپانسیو رو اجرا کنید تا مثالی باشه برام . بی نهاست سپاس گزارم

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
جمعه ، 12 جولای 2013     3:11 ق.ظ #

Bvk

Subscriber
15 پست2 تاپیک

کسی نبود این کار رو انجام بده . ممنون میشم.

0  تشکر
شنبه ، 13 جولای 2013     3:32 ب.ظ #

دكتر امين محمودي

Subscriber
7 پست0 تاپیک

دوست من به نظر بنده برای اینکه ابعاد اشیا صفحت تو مرورگر ها و رزولوشن های مختلف به هم نخوره ، بهتره به جای اینکه ابعاد رو بر حسب پیکسل و... بدی ، برحسب درصد بدی،اینطوری اشیا صفحه شناورن به عبارتی،یعنی خودکار سایزشون تو رزولوشن های مختلف تنظیم میشه

1  تشکر
شنبه ، 13 جولای 2013     3:56 ب.ظ #

Bvk

Subscriber
15 پست2 تاپیک

حتی عکس هایی که فیکس و در اندازه های مختلفی هستند ؟

و اینکه وقتی تکنولوژی Bootstrap هست چرا  کار رو سخت کنیم 

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .