راهنمایی درمورد ایمیل وجمیل

این تاپیک 4 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  omidkhoda ،‏ 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 412 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 28 ژانویه 2016     5:11 ب.ظ #

ackok1111 1111

Subscriber
0 پست1 تاپیک

سلام

ایمیل وجمیل کدام خوب هست وازلحاظ امنیت وهمه لحاظ و آموزش ایمیل وجمیل کسی بلده همه چیزاش بگید.باسپاس

1  تشکر
جمعه ، 29 ژانویه 2016     1:48 ب.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
125 پست11 تاپیک

سلام هرکدوم ویژگی های خودش رو داره

ولی در کل برنامه های google نسبت به microsft خیلی بهتره

gmail سرعت بیشتری نسبت به email داره و از طرفی برای یه سری امکانات خاص (مثلا برنامه نویسی و کلمات کلیدی seo) حتما باید جیمیل داشته باشید.

از لحاظ امنیت هم تفاوت چندانی نمیکنه

فقط چندسال پیش yahoo یه حفره امنیتی داشت چند هفته ای و دسترسی کاربران به آن غیرممکن شده بود

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم

موفق باشید

1  تشکر
جمعه ، 29 ژانویه 2016     4:01 ب.ظ #

منصور

ناظم
22 پست0 تاپیک

من چون دوسال ويندوز فون داشتم و مجبور بودم ايميل ماكروسافت رو تحممل كنم و هيچ وقت نپسنديدمش، چون تسهيلات كمي ميده و ضريب امنيتيش بسيييييار پايين تر از جيميل هست.

مثلا شما يه جيميل ميسازي اكثر جاها login by gmail هست،

دوما يك اكانت جيميل ميسازي براي يوتيوب، گوگل پلاس، گوگل درايو، گوگل كلندر البته يكسري اين هارو هم ماكروسافت داره اما پيش پا افتاده ديگه

اما سوماااااا

امنيت من امنيتش خيلي بوام مهمه گوگل يه اپشن داره اعتبار سنجي دو مرحله اي كه هم پسورد و ميخواي هم خود شركت گوگل هرسري يه اس ام اس ميفرسته بعد بايد كد رو وارد كنيد كه من اطلاعاتي كه تو درايو گوگل دارم برام خيلي مهمه براي همين اين گزينه رو فعال كردم هرچند كه اگرم خيلي اطلاعاتتون مهمه كه هاستاي شخصي و .... من اطلاعاتم برا گوگل مهم نيس 😀

اما چون خيلي روش حساسم اينكارو كردم

اميدوارم مفيد واقع شده باشه

2  تشکر
جمعه ، 29 ژانویه 2016     4:17 ب.ظ #

+amirali

Subscriber
200 پست28 تاپیک

گوگل بهتره چون همونطور که اقا منصور فرمودن امکانات خوبی داره و خیلی جاها دسترسی رو راحت میکنه و نیاز نیست شما هی اکانت بسازی

امنیت هم باید بگم که 50 درصد امنیت به مهندسی اجتماعی خود شخص برمیگرده و اینکه تا جایی که میتونید فایل های حساس و شخصیتون رو روی هاردهای اکسترنال و بریزید و رمز گذاری کنید و تا حد امکان به وسایلی که به نت متصل هستند اتصال ندهید.

2  تشکر
شنبه ، 6 فوریه 2016     9:15 ب.ظ #

omidkhoda

Subscriber
16 پست0 تاپیک

در ادامه ی جواب های کاربردی دوستان باید بگم که امنیت یه چیز نسبی هست و شما نمیتونی 100% امنیت داشته باشی اما میشه از روش هایی مثل Two Step Verification تا حد زیادی امنیت داشته باشید

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .