راهنمایی برای شروع کار وب با سیستم مدیریت محتوا

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  hojat ،‏ 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 312 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 8 سپتامبر 2016     1:45 ب.ظ #

پویا راهواره

Subscriber
0 پست1 تاپیک

سلام.

من html,css,js,jquery,php رو بلدم و می تونم مثل سری اموزش طراحی قالب یک صفحه با html,css,js بنویسم. سوالی که برام پیش اومده اینه :

من اگه بری یک مشتری سایتی با همین زبان ها بنویسم چطور میتونم این سایتو به قالب یکی از سیستم های مدیریت محتوا تبدیل کنم و در اختیار مشتری بزارم؟؟ در سری اموزشی جوملا از هیچ قالبی استفاده نشد و هیچ کدی اموزش داده نشد . برای کار حرفه ای در این زمینه دقیقا باید در این مرحله چه چیزی را یاد گرفت؟ فرض کنید شما میخواهید برای شرکتی سایت طراحی کنید چه مراحلی را می گذرانید؟

با تشکر...

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 8 سپتامبر 2016     3:20 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

hojat

Subscriber
95 پست3 تاپیک

سلام دوست عزیز

شما ابتدا قالب خود رو با زبان گفته شده طراحی کنید سپس برای تبدیل به راحتی میتونید از سایت مرجع مثل وردپرس استفاده کنید و یک سری دستور رو در  قالب پیاده سازی کنید.

مثلا برای تبدیل قالب به سیستم وردپرس شما باید هر بخش قالب رو تقسیم به فایل های جداگانه با پسوند php  کنید.مثلا هدر قالب در یک فایل مجزای php،محتوا در یک فایل،فوتر در یک فایل،سایدبار در یک فایل و...

یک سری دستور php برای اجرای دستورات و همخوانی با وردپرس نیاز هست و یک سری استانداردها که با توجه به اینکه php بلدید فک نکنم برای شما کار سختی باشه.

برای شروع کار طراحی قالب وردپرس میتونید از آموزش رایگان زیر استفاده کنی.

طراحی قالب وردپرس

یا در دوره های زیر ثبت نام کنی

دوره مجازی آموزش جامع طراحی قالب حرفه ای وردپرس

حرفه ای ترین دوره آموزش پلاگین نویسی وردپرس در ایران

موفق باشید.

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .