دیربازشدن و بازنشدن صفحات سون لرن

این تاپیک 6 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  آرمین نادری ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 786 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 8 سپتامبر 2014     10:35 ب.ظ #

Aref Taker

Subscriber
3 پست7 تاپیک

سلام چند هفته ای هست که سایت دیر باز میشه وبعضی وقت هه هم باید چند بار reload کنم تا سایت باز بشه می خواستم بدونم شما هم این مشکل رو دارید یا فقط مشکل از منه؟

0  تشکر
سه شنبه ، 9 سپتامبر 2014     8:19 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام

من هم فکر میکردم که مشکل از منه ولی دیدم که شما هم این مشکل رو دارید مطمئن شدم مشکل از سون لرن است ...

از وقتی که سرور های سایت عوض شدند این مشکل پیش اومده ...

مثلا برای من این منو ورود باز نمیشه - سایدبار میاد زیر صفحه - ادیتور کامل نیست - بعضی وقت کلا سایت بالا نمیاد !!!!

فکر کن به خاطر بازدید بالا باشه ....

2  تشکر
سه شنبه ، 9 سپتامبر 2014     8:21 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

البته فکر کنم چون سرور ها خارجی هستند وقتی با *شکن وارد میشم هیچ مشکلی نداره و همچی درسته ...

1  تشکر
سه شنبه ، 9 سپتامبر 2014     10:26 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

از چند تن از دوستان دیگه که سوال شد چنین مشکلی رو نداشتند و در چند هفته ی اخیر سرعت باز شدن سایت خوب بوده .

بعضی وقتا isp که ازش اینترنت میگیرید (یا اینترنت ایران) با باز کردن بعضی فایل ها از سرور گوگل و ... مشکل دارند و می تونه این مورد باعث مشکل شده باشه .

وگرنه در هفته های اخیر نسبت به قبل سرعت باز شدن سایت بهتر هم شده .

0  تشکر
پنجشنبه ، 11 سپتامبر 2014     12:04 ق.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

آقای آوند بنده خدا راست میگه منم خیلی با سرعت سون لرن مشکل دارم همین امروز حدود 1 دقیقه طول کشید تا وارد سایت شدم . سرور های سون لرن تو ایرانه ؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 11 سپتامبر 2014     12:42 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

خیر در ایران نیست .

شخصا که در هفته های اخیر چنین مشکلی رو ندیدم .

برای تست سرور و باز شدن سایت می تونید در این سایت ها چک کنید :

http://tools.pingdom.com/fpt

http://host-tracker.com/

دوستانی که این مشکلو دارند اگه میشه بگن که از چه اینترنتی و از چه شرکتی استفاده می کنند .

ممنون

0  تشکر
پنجشنبه ، 11 سپتامبر 2014     2:56 ق.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

من که اینترنتم adsl هست و با باز کردن سایت های دیگه مشکلی ندارم ولی خدایی سون لرن تو این چند روز خیلی سنگین شده . شاید اگه سرور ها تو ایران بود سرعتش بیشتر بود . 😉

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .