ساخت یک فیلد شبیه سرچ ویندوز سون 2

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 532 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     6:55 ب.ظ #

ghasemy50

Subscriber
9 پست4 تاپیک

با سلام

توی تاپیک اول یه سوال پرسیدم و اون سوال این بود که چطوری میشه دکمه ای رو ساخت که مثل دکمه سمت چپ باشه و بعد از این که به نتیجه ای نرسیدم (البته به جز جی کوئری) خودم رفتم دنبالش تا به جاوا رسیدم

با کد زیر میتونین دکمه ای مثل دکمه سمت راست داشته باشید.

البته ممکنه براتون سوال پیش بیاد که چه فرقی با Placeholder می کنه

فرقش اینه که در Placeholder باید علاوه بر کلیک روی فیلد متنی بنویسیم تا متن قبلی پاک شود ولی در این کد با کلیک بر روی فیلد متن پاک می شود امتحان کنید...

اگر سوالی داشتید مطرح کنید
اگر دوست داشتید روی تشکر کلیک کنید
کپی برداری بدون ذکر منبع مشکل شرعی دارد.

2  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     8:01 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز این جاوا اسکریپته نه جاوا........خیلی با هم فرق دارن......بعدش جی کوئری همان جاوا اسکریپته......پس اونموقع که من گفتم با jQuery میشه بسازی پس با javascript هم میشه بسازی.....فقط jQuery میاد کار ما رو راحتتر میکنه......بجای چند خط javascript نوشتن میایم و مثلا دو خط jQuery مینویسیم.....یا علی

3  تشکر
چهار شنبه ، 11 ژوئن 2014     8:07 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

دوست عزیز این کد هم مشکل خودش رو داره چون اگر چیزی درون فیلد مورد نظرتون ننویسید و روی دکمه ارسال کلیک کنید مقدار پیش فرضی که توسط این کد در فیلد قرار میدید ارسال میشه که در اینجا مقدار Your E-mail ... که قرار دادید هست  و به عبارتی یه درخواست به سرور ارسال میشه که جالب نیست... اما placeholder این مشکل رو نداره

2  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .