دو سوال از جاوا اسکریپت

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 743 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 23 جولای 2013     3:41 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

سلام دوستان

دو سوال داشتم...

1-این کد رو آقا لقمان برای من نوشتن که rgb رو به هگزادسیمال تبدیل می کنه...

میشه یه توضیحی در مورد این کد بهم بدید...

چطوری rgb به hex تبدیل میشه؟؟

>> عملگر هست؟؟؟

2-چطوری انجام یک کار رو در جاوا اسکریپت زمان بندی کنیم...

مثلاً می خواهیم  پنجره اسکرول بشه

با استفاده از این متد...ولی می خوام این اسکرول شدن در عرض 2 ثانیه انجام بشه....

چطوری؟؟؟؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     1:10 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام والا من اینقد جاوا اسکریپت حرفه ای نیستم،فقط یادمه تو ++C اون علامت شیفت بیت بود یعنی با با اون علامت میشد توی بیت متغییر شیفت به چپ و راست ایجاد کرد و مثلا یکی به چپ یا راست.

راجی سوال دوم هم جی کوئری یه متد داره به نام scrollTo که یه پارامتر زمان هم میگیره و مدت زمان این عمل رو مشخص میکنه.

0  تشکر
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     2:53 ق.ظ #

farvimgh

Subscriber
12 پست1 تاپیک

[quote=13209]سلام والا من اینقد جاوا اسکریپت حرفه ای نیستم،فقط یادمه تو ++C اون علامت شیفت بیت بود یعنی با با اون علامت میشد توی بیت متغییر شیفت به چپ و راست ایجاد کرد و مثلا یکی به چپ یا راست. راجی سوال دوم هم جی کوئری یه متد داره به نام scrollTo که یه پارامتر زمان هم میگیره و مدت زمان این عمل رو مشخص میکنه. [/quote]

درود منم فکر کنم (>> شیفت به چپ ) و (<< شیف به راست ) را تو #c خوندم شیفت به راست متغیر را به 2 تقسیم می کنه و شیفت به چپ متغیر را به 2 ضرب می کنه.

0  تشکر
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     11:08 ق.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

[quote=13209]سلام والا من اینقد جاوا اسکریپت حرفه ای نیستم،فقط یادمه تو ++C اون علامت شیفت بیت بود یعنی با با اون علامت میشد توی بیت متغییر شیفت به چپ و راست ایجاد کرد و مثلا یکی به چپ یا راست. راجی سوال دوم هم جی کوئری یه متد داره به نام scrollTo که یه پارامتر زمان هم میگیره و مدت زمان این عمل رو مشخص میکنه. [/quote]

خوب هسته ی اصلی جی کوئری جاوا اسکریپت هست دیگه...

پس با جاوا اسکریپت میشه یه همچین کاری کرد...

0  تشکر
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     11:33 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب بله میشه ولی وقتی جی کوئری متد آماده اش رو با گزینه ای مختلف (همه گزینه ها روی میز است :) ) در اختیار شما گذاشته دیگه چه کاریه که جاوا اسکریپت بنویسی؟!

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .