دو زبانه چپ چین و راست چین در بوت استرپ

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Mani Soft ،‏ 2 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 351 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 7 مارس 2016     11:31 ق.ظ #

Mani Soft

Subscriber
85 پست21 تاپیک

لطفا بفرمائید برای سایت های چند ربانه مثلا انگلیسی و فارسی

فایل ایندکس چطور تنظیم میشه که اتوماتیک تنظیم بشه ؟

آموزش کامل لطفا

0  تشکر
دوشنبه ، 7 مارس 2016     11:38 ق.ظ #

Mani Soft

Subscriber
85 پست21 تاپیک

منظورم توسط بوت استرپ هست

0  تشکر
دوشنبه ، 7 مارس 2016     4:58 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام دوست عزیز اینکه میبینید یک سایت هم با زبان فارسی و هم با زبان اینگلیسی در دسترس است اگه توجه کرده باشی به آدرس سایت اسم زبون هست مثلا en یا به صورت پیشفرض فارسیه این کار با زبان های برنامه نویسی سمت سرور مانند php یا asp.net انجام میشه و ربطی به بوت استرپ نداره

0  تشکر
دوشنبه ، 7 مارس 2016     5:14 ب.ظ #

Mani Soft

Subscriber
85 پست21 تاپیک

سلام

ممنون از توضیحتون

چقدر خوب بود وقتی میخوایم توضیحی بدیم خیلی راحت توضیح بدیم

مثلا بنویسیم برای اینکار باید وارد قالب اون سایت و در فایل اصلیش فایلها بوت استرپ رو برای مثلا انگلیسی یا فارسی شرطی کنیم تا شخص کاملا بفهمه باید چکار کنه

ایرانی ها کلا نمیتونن واضح توضیح بدن و جالب اینکه چیزی ازمون کم نمیشه اما نمیدونم چرا...

0  تشکر
دوشنبه ، 7 مارس 2016     9:21 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

دوست عزیز شما چیو نفهمیدی ؟
هر ابهامی هست بگو تا برات کامل توضیح بدم

0  تشکر
دوشنبه ، 12 سپتامبر 2016     8:26 ب.ظ #

Hoom@n

Subscriber
VIP
34 پست0 تاپیک

سلام

کاربر گرامی mani soft، شما قبل از اینکه از این به بعد بخواهی هر سوالی راجع به برنامه نویسی بپرسی باید یه نکته ای رو کاملاً متوجه بشی و اون اینه که برای برنامه نویسی کردن و سوال پرسیدن در مورد برنامه نویسی نیاز به یه حداقل دانش برنامه نویسی هست که اگه اون حداقل دانش رو نداشته باشی میشه وضعیت الان شما!!!

این دوستمون در کمال ادب برای شما بصورت کامل پاسخ داده و اگه شما نمیفهمی مشکل خودته. اشکال از ایرانی ها نیست که به همه ایرانی ها توهین میکنی، بلکه اشکال از دانش پایین شما در زمینه برنامه نویسی هست و اینکه میخواهی بدون زحمت کافی به نتیجه برسی.

ضمناً یه توصیه هم به همه دوستانی که سوالات زیادی دارن میکنم و اون اینه که برای یادگیری هر کاری باید زحمت کشید و مهمتر از زحمت کشیدن اینه که باید اصول اون کار رو پیدا کرد و طبق اصول پیش رفت. وقتی شما رو اصول آموزش نبینی نه سوالاتی که داری رو میتونی درست بیان کنی و بپرسی و نه جوابی رو که میگیری متوجه میشی.

دیگران به هیچ عنوان ضامن یادگیری شما نیستند و وظیفه ای در قبال سوالات شما ندارن و اگر هم کسی پاسخی میده، صرف نظر از درست یا غلط بودن پاسخش، باید بدونید که از سر لطف و معرفتش بوده که پاسخ داده.

شما با این لحن گفتمان کاری میکنید که افراد متخصص پشت دستشون رو داغ کنن و دیگه پاسخ سوالاتی که میدونن رو ندن.

من بارها تو همین انجمن و صدها انجمن دیگه چیزهایی دیدم که آزارم داده. مثلاً طرف یه بچه 18 ساله هست و میاد اینجا با لحنی که با رفقای سر کوچشون صحبت میکنه به دکتر آوند میگه داداش اینو اینجوری که گفتی کردم و فلان نشد و فلان شد و یه کد بده که بتونه کارمو را بندازه و ... و خیلی لحن از اینها بدتر. بعد هم 100 تا سوال داره که تازه همه رو به مدل لاتی میپرسه و فرد نوعی مثل دکتر آوند با متانت جواب میده و این روند دهها بار تکرار میشه و اگه بعد 100 جور سوال عجیب و غریب طرف یکبار جوابش رو نده میاد با یه لحن بد و طلبکارانه یه اراجیفی مینویسه که لایق خودش هست و میره دنبال کارش. اصلاً هم یک بار در اون ذهن سطحی نگر خودش فکر نمیکنه که بابا مگه این طرف بدهکار من هست و یا حقوق بگیر من هست که من اینجوری ازش طلب دارم.

بهتره قبل از ایراد بنی اسرائیلی گرفتن یه ذره دو دوتا چهارتا کنیم و ببینیم توقعات ما تا چه حد منطقی هست و اگر خودمون در جایگاه فرد مقابل بودیم چه برخوردی داشتیم.

0  تشکر
دوشنبه ، 12 سپتامبر 2016     8:55 ب.ظ #

Mani Soft

Subscriber
85 پست21 تاپیک

سلام

من وظیفه اقای اوند یا هر شخص خاصی که دوره رو مدیریت میکنه میبینم که بیاد و پاسخ بده.

دکتر باشیم یا غیر اینجا بازار هست و بازار نیازمند صبوری در مقابل مشتریهاش.

در شروع صحبت های ما جز لطفا گفته نشده و شما هم بهتره به اصل موضوع توجه کنی که عدم پشتیبانی مناسب هست.

مدرس وظیفه داره مطابق صحبت و تعهدی که داره بیاد و پاسخگو باشه و همونطور که از اسم ناظم پیداست وظیفه ایشان هم مشخصه.

اگر تعهد میکنیم که پاسخگویی باید به موقع جواب هنرجو رو بدیم.

فرض رو بر این میزاریم که من سواد کافی رو ندارم،بهتر است شخص پاسخگو بیاد و بگه شما دوره فلان پی اچ پی ما رو تهیه کن تا به نتیجه برسی و یا بیاد بگه مثلا شما میتونی به روش زیر عمل کنی

<?php if($this->direction == 'ltr') : ?>
<link rel="nofollow" href="<?php echo $this->baseurl ?>/templates/<?php echo $this->template; ?>/css/bootstrap.min.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<link rel="nofollow" href="<?php echo $this->baseurl ?>/templates/<?php echo $this->template; ?>/css/custom-ltr.css" rel="stylesheet" type="text/css" />
<?php endif; ?>

گفتن چنین کدی هیچ اشکالی نداره اگر هدف ما کمک باشه

حالا بیام به طرف بگم برو سمت سرور و ... مب مطمئنا اگر کسی بلد بود نمیومد سون لرن یاد بگیره.

در هیچ کلاس درسی چهارچوب درس رعایت نمیشه و هر از گاهی گریزی به حاشیه های تقریبا واجب زده میشه.

شما هم بهتره بجای اینکه هر چی دوست داری به سایرین بگی ، اول درد رو بفهمی بعد بیای خرده از دیگران بگیری.

یادت باشه ما اومدیم اینجا یاد بگیریم و شما هم بجای اینکه اینقدر سعی در گفتن حرفای حاشیه ایت داشته باشی،مثل ناظم بهتر راهنمایی میکردی و منو به اشتباه خودم روشن و یا راهنمایی واضحتر میکردی.

ایرانی ها میخوان دکتر باشن ، میخوام عادی باشن ، میخوان متخصص باشن ، باید یاد بگیریم خیلی روشن باشیم در ارائه خدماتمون.

در سایت های خارجی بسیار روشن و شفاف با حوصله و دقیق همه چیز رو توضیح میدن اما در سایت های ما حتی اینجا که اومدیم هزینه کردیم،متعهد شدن پشتیبانی کنن ، باید سعی کنن از بیرون گود به هنرجو نگاه کنن نه کسی که استاد بوده اومده اینجا،اگه استاد باشه اینجا جایی نداره.

سون لرن رو پذیرفتم چون خوب اموزش میده اما نپذیرفتم چون خوب پشتیبانی نمیده.

در تیکتهای دیگه ای هم که داشتم دو سوال کامل در خصوص بوت استرپ پرسیدم که مثلا چطور میشه شی رو دقیقا در مرکز گاتر قرار بدیم

سه چهار ماه طول کشید و خبری نشد.

اقای صالحی باید بدونه وقتی متعهد میشیم باید بیایم پای تخته و توضیح بدیم.

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .