دوستایی که حرفه ای هستن خواهش راهنمایی کنید(خیلی مهم)

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 483 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 19 آگوست 2014     8:16 ق.ظ #

erfan

Subscriber
24 پست17 تاپیک

سلام

من کد میخوام که قالبی که طراحی میکنم(استایل)مخصوص نسخه موبایلش برا دسکتاپ نمایش داده نشه

ینی با تشخیص نوع مرورگر که مال موبایل یا کامپیوتر نمایش داده بشه

البته نمیدونستم چه نوع کدیه(جاوا،جکوزی،...)شانسی اینجا تاپیک رو باز کردم

بزارید واضح بگم

من دوتا فایل دارم که یکی استایل نسخه کامپیوتر ویکی دیگه نسخه موبایل،حالا کدی میخوام که کاربر با مرورگر کامپیوتر نتونه نسخه موبایل رو ببینه(مثلا با کوچک کردن اندازه مرورگر  یا امکانی که در مرورگر فایرفکس هست(ctrl+shift+M))

نمونه نسخه موبایل سایت هایی مثل گوگل یا یاهو یا http://www.behmusic264.com

با کامپیوتر نگاهش کنید بعد با موبایل خیلی عوض میشه و با تغییر اندازه مرورگر یا همون امکان فایرفکس نمیشه دید اما با افزونه تغییر مشخصات مرورگر و تبدیل به نسخه موبایل میشه دید(User Agent Switcher )

و یه چیزی دیگه من چند روز قبل یه طراحی دیدم که داخل دسکتاپ نمایش داده میشد ولی اجرا نمیشد و فقط باید اون لمس میکردی و با موبایل بازکردم و لمس کردم شد....اگه بخوام اینکار رو روی یه قسمتی انجام بدم باید چیکار کنم؟

نمونه اینم(http://evanblack.com/touch-test)

این تمام چیزایی که داره با ctrl+u میتونید ببینید

لطفا راهنمایی کنید (فوری)

0  تشکر
سه شنبه ، 19 آگوست 2014     9:49 ق.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

با سلام خدمت شما

هدف از طراحی Responsive اینه که سایتمون در همخ دستگاه ها بخوبی نمایش داده بشه و کاربر رو اذیت نکنه و کاربر یک تجربه خوب در سایتمون داشته باشه......حالا باید ببینید که چند نفر از کاربرای سایتتون تقریبا از دستگاه های قابل حمل استفاده میکننند......اگر تعدادشون خیلی زیاد نباشه باید طراحی Responsive انجام بدین و بگین برای هر اندازه از Screen یک استایل خاص نمایش داده بشه.....در این مورد باید از فریم ورک هایی مثل jQuery Mobile استفاده کنید......حالا اگر میبینید که خیلی از افراد با گوشی وارد سایتتون میشن باید یک نسخه موبایل نیز درست کنید.....این دیگه طراحی واکنشگرا نیست......مثلا باید برای Android یک نسخه و برای هر سیستم عامل موبایل یک نسخه موبایل درست کنید.....مثلا سایت Facebook برای اندروید یک نسخه جداگانه داره.....چون خیلی از افراد به وسیله موبایل وارد Facebook میشن......

امیدوارم فهمیده باشین

یا علی

1  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .