دموی آنلاین

این تاپیک 5 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 317 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 17 آگوست 2015     2:58 ب.ظ #

lyon

Subscriber
31 پست21 تاپیک

سلام

ببخشید من در یک پست پرسیدم که چطور میشه دموی آفلاین ساخت که جوابم رو گرفتم

حالا اگر من بخوام قالبم رو به صورت دموی آنلاین قرار بدم چطور باید این کار رو بکنم

مثلا من میخوام دموی آنلاین قرار بدم

ولینکش رو به دوستم بدم

و قالب رو نگاه کنه

0  تشکر
دوشنبه ، 17 آگوست 2015     3:18 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

شما برای آنلاین چند راه مختلف داری

یکی اینکه قالب رو به قالب html تبدیل کنی و خیلی راحت آدرس رو بدی و دیگران تست کنن که این مورد خیلی کاربرد داره

مورد بعد اینکه یک وردپرس نصب کنی و قالب رو بذاری روش که آنچنان کار جالبی نیست چونکه شما مجبور هستی یک وردپرس نصب کنی و فضا اشغال میشه

راه سوم استفاده از افزونه های موجود برای ساخت دموی آنلاین هست

ولی پیشنهاد بنده راه اول هست.

2  تشکر
دوشنبه ، 17 آگوست 2015     3:54 ب.ظ #

lyon

Subscriber
31 پست21 تاپیک

اگه من بخوام قالب خودم رو مثلا تو یک سایتی برای فروش بذارم

و یک دمو هم داشته باشه

آیا باید این دمو رو خودم بذارم

یا خود سایت فروش میذاره؟

0  تشکر
دوشنبه ، 17 آگوست 2015     4:46 ب.ظ #

سعید

Subscriber
161 پست35 تاپیک

دوست عزیز به جای دمو،تصویر قالب رو بذار که کپی نکنن

0  تشکر
دوشنبه ، 17 آگوست 2015     5:12 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

سعید جان تصویر به جای دمو آنلاین خیلی جالی نیست چونکه شخص نمیتونه کامل از امکانات سایت بهره ببره و تست کنه و میشه گفت بدترین حالت نمونه دادن هست

هر سایت روش و قوانین خاص خودش رو داره ، اون سایت فروشگاهی که شما میخواید قالبتون رو توش بذارید باید ببینید به چه صورت عمل میکنه، اگر همه محصولات و قالب هاشون دمو آنلاین روی سایت خودشون هست بدید خودشون بذارن

ولی بهتره شما برای جلوگیری از بروز مشکلات روی یک وردپرس یا ... اون رو آماده کنید و لینک رو بهشون بدید به عنوان دموی آنلاین

ولی همونطور که گفتم برای بالا رفتن سرعت و سبک تر شدن قالب و استفاده راحت تر به عنوان دمو، یک نسخه رو به صورت HTML قرار بدید و به عنوان دمو استفاده کنید

1  تشکر
دوشنبه ، 17 آگوست 2015     5:26 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

آقا سعید گفتن عکس که من زیاد باهاش موافق نیستم چون یه قالب ممکنه افکت هایی داشته باشه که به فروشش خیلی کمک میکنه .

پس من توصیه میکنم فیلمش رو بزارید .عکسشم بزارید تا کسایی که سختشون هست عکس رو ببینن .

روش دیگه اینه که از پلاگین زیر استفاده کنی که برای وردپرس هست . قالبت رو میدی بهش برات دمو میسازه . لینک

موفق باشید ... :)

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .