دستور mouseover در جاوا

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  امیر ،‏ 2 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1135 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 1 ژانویه 2014     7:54 ب.ظ #

miraziz

Subscriber
12 پست5 تاپیک

دوستان من اصلا دانشی از جاوا ندارم ولی در مورد کدهای زیر یک سوال دارم.
اگر به صفحه ی زیر بروید و موس را بر روی عنوان خبر ها ببرید خواهید دید که پس زمینه ی عنوان و border تصویر بند انگشتی آبی رنگ میشه. در واقع کد زیر میگه اگه موس بر روی عنوان رفت بر روی border تصویر بند انگشتی نیز تاثیر بذاره.
http://sayannet.ir/c...ر-و-اطلاعیه-ها/
ولی اگه دقت کنید وقتی موس بر روی عنوان یکی از مطالب میره، border تمام تصاویر بند انگشتی اون صفحه آبی میشه.حالا چگونه می توان کاری کرد که تنها تصویر بند انگشتی مربوط به آن مطلب تغییر رنگ دهد و سایر تصاویر بند انگشتی تغییری نکند.

0  تشکر
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     2:46 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام در جی کوئری وقتی از سلکتور کلاس استفاده میکنیم (با توجه به اینکه سلکتور کلاس ممکنه عناصر زیادی رو شامل بشه،یعنی همه عناصری که دارای اون کلاس هستند رو انتخاب کنه) برای مشخص کردن عنصر فعلی که انتخاب شده (کلیک شده،یا hover شده) از کلمه کلیدی this استفاده میکنیم.

مثلا در کد بالا،این تغییر فقط بر روی عنصری اعمال میشه که روش کلیک شده و نه همه عناصری که دارای کلاس el هستن.برای اون چیزی که شما گفتین هم فکر کنم بتونید از متد closest استفاده کنید.

1  تشکر
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     11:44 ق.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

طراحی قالب سایتتون استاندارد نیست. مثلاً از آیدی entry برای دایو دربرگیرنده هر پست استفاده شده، در صورتی که یک آیدی باید در کل صفحه یکتا باشه.

1  تشکر
پنجشنبه ، 2 ژانویه 2014     7:19 ب.ظ #

miraziz

Subscriber
12 پست5 تاپیک

دوستان من اصلا از جاوا چیزی نمی دونم.حالا باید چیکار کنم.

میشه کدهای بالا را آنگونه که درست است تغییر بدید.ممنون می شوم

0  تشکر
یکشنبه ، 5 ژانویه 2014     7:41 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

برای استاندارسازی قالبتون باید کدهای قالب رو دید. اما برای مشکل فعلی این  کد رو امتحان کنید:

0  تشکر
دوشنبه ، 6 ژانویه 2014     5:33 ب.ظ #

miraziz

Subscriber
12 پست5 تاپیک

ممنون.کدهایی که قرار دادید کار نکردند.یکی از دوستان کدهای زیر را دادند که کار میکنه

0  تشکر
سه شنبه ، 7 ژانویه 2014     5:46 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

این کد میتونه خیلی ساده تر باشه. شما این کد رو درون حلقه قرار داده اید و به ازای هر نوشته، یک مرتبه اجرا میشه!

شما کدی که بنده دادمو کجای قالب قرار دادید؟

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .