دسترسی قسمتی از سایت برای نویسنده

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  hojat ،‏ 3 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 154 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 20 آگوست 2016     4:08 ب.ظ #

єѕмαιℓ

Subscriber
16 پست20 تاپیک

سلام ، من یک سایت دارم که قسمت های مختلفی داره و در زمینه وب و گرافیک کار میکنم . موضوع های سایت شامل : وردپرس ، طراحی وب ، برنامه نویسی ، اندروید ، تکنولوژی ، بازاریابی ، گرافیک و نرم افزار

حالا میخوام یک نویسنده به سایت اضافه کنم اما چون اولش هست اصلا بهش اعتماد ندارم ، چطور میتونم یک لینکی واسش درست کنم غیر از لینک اصلی ورود به پیشخوان سایت که بتونه بیاد و مطلب قرار بدد و فقط به نوشته ها و دسته های خودش دسترسی داشته باشه . اگر باید افزونه ای خریداری کنم معرفی کنید اگر باید کار بخصوصی در وردپرس انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید . تشکر

1  تشکر
شنبه ، 20 آگوست 2016     8:18 ب.ظ #

hojat

Subscriber
95 پست3 تاپیک

سلام دوست عزیز

شما باید از افزونه های استفاده کنید که دسترسی کاربر رو محدود کنه.

مثلا یکی از این افزونه های بنام Restrict Author Posting دسترسی کاربر را فقط به موضوعی خواهد کرد که قبلا شما برای او انتخاب کرده باشید.

افزونه Author Category کار تقریبا افزونه بالا را انجام می دهد.

این دو افزونه دسترسی نویسنده را فقط بر روی ارسال های خود محدود می کند.

در گوگل سرچ کنید تا به لینک دانلود این دو افزونه دسترسی پیدا کنید.

موفق باشید.

0  تشکر
شنبه ، 20 آگوست 2016     9:59 ب.ظ #

єѕмαιℓ

Subscriber
16 پست20 تاپیک

سلام ، این افزونه نیمی از مشکل من را بر طرف کرد خیلی ممنونم اما نیم دیگر مشکل من لینک ورودی هست که به نویسنده می دم .
برای مثال لینک اصلی ورود به مدیریت وردپرس این است : domain.com/wp-admin
اما من اینو توسط یک افزونه ای دیگه تغییر دادم و برای مثال اینو گذاشتم : domain.com/login-sup
حالا چطور میتونم به شکلی یک آدرس لاگین برای نویسنده ها اختصاص بدم یعنی ادرس لاگین اونا با ادرس لاگین مدیر اصلی فرق کنه . ممنونم میشم اگه منو در این زمینه راهنمایی کنید . تشکر

0  تشکر
یکشنبه ، 21 آگوست 2016     12:23 ق.ظ #

hojat

Subscriber
95 پست3 تاپیک

میتونید یه صفحه دیگه بسازید و سپس کدهای Php که مربوط به لاگین هست رو در ان قرار بدید.گه یکم نیاز است با اصول وردپرس و php اشنایی داشته باشید

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .