در مورد پنل در حال بارگزاری یا انجام عملیات

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 1003 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 16 نوامبر 2012     8:12 ب.ظ #

srvr

Subscriber
6 پست1 تاپیک

سلام و درود فروان

قصد دارم که هنگامی کاربری روی دکمه ای از صفحات سایت مثلا دکمه ورود به سایت در صفحه لاگین کلیک کند بجای اینکه یک Lable زیر ان بزارم و بنویسم در حال انجام عملیات یک div یا پنل یا هر چیز دیگری روی خود صفحه بیاد و زیر ان رنگ خاکستری یا هر رنگ دیگری باشه، تا خاتمه عملیات.

قبلا از کدی استفاده کرده بودم که اول صفحه در قسمت hader و اخر صفحه کدی اضافه میکردم که این کارا را میکرد ولی اینکار برای یک سیستم دینامیک غیر اصولی است میخواهم از کد جاوا برای این کار استفاده کنم که هر وقت بخوام این کد جاوا رو صدا بزنم تا این کار رو برام انجام بدهد اعتراف میکنم که تسلط کافی در جاوا ندارم.

از استاتید عزیز درخواست دارم در این مورد راهنمایی بفرمایند.

با تشکر

0  تشکر
سه شنبه ، 20 نوامبر 2012     6:25 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

این کدی که شما می خوای نیاز به تسلط خوبی روی جاوا اسکریپت داره که شما می گی نداری .

معمولا کلیت این قضیه به این شکله که شما یک باکس لودینگ رو در سایت به صورت مخفی داری و پس از کلیک روی شی خاصی اون رو از حال مخفی در میاری و در نهایت بعد از بروز اتفاق خاصی (لود شدن و یا چیز دیگه) دوباره مخفیش میکنی .

اگه خودت نمی تونی باید به یکی بگی برات بنویسه .متاسفانه من الان وقتشو ندارم و از این بابت عذرخواهی می کنم .

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .