درخواست یک کُد برای انتقال به جای مشخّصی از صفحه..

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Reza-S4T4N ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 781 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 16 آگوست 2013     11:43 ق.ظ #

مهیار نظری پور

Subscriber
50 پست16 تاپیک

درود
ضمن خسته نباشید، عرض شود، طبق درخواستم در "این" تاپیک (دکمه ای که با کلیک بروی آن یک صفحه را با دستور iframe با افکت لیز خوردن باز کنه)، این حالت عملی شد.
من با این کُد، تونستم یک باکس ثبت نام سریع بسازم، که با کلیک بروی دکمه "ثبت نام کنید"، صفحه ثبت نام کوچکی رو که iframe داده بودم، باز می کنه.
این حالت رو، من زیر نوبار جاسازی کرده ام. اکنون درخواست من این هست :
دکمه "ثت نام" (یا کلمه لینک دار ثبت نام)، می تواند در بالا یا پائین صفحه باشد. من کُدی رو لازم دارم، تا زمانیکه بروی دکمه یا کلمه ثبت نامی در هر کجای صفحه کلیک کنیم، اسکرول صفحه رو با افکت لیز خوردن دقیقاً بیاره زیر نوبار، و در مرحله بعدی نیز (انگار بروی دکمه مربوط به باز شدن صفحه ثبت نام کلیک کرده باشیم)، دستور اون دکمه رو اجرا کنه، و صفحه کوچک ثبت نام رو باز کنه.
یعنی در اصل، دو کار برای ما انجام بده.
یک : اسکرول صفحه رو با افکت لیز خوردن ببره زیر نوبار (جایی که کُدهای مربوط به نمایش صفحه کوچک ثبت نام سریع جاسازی شده)
دو : دستور دکمه مربوط به باز شدن کادر صفحه ثبت نام رو نیز اجرا کنه، تا کادر صفحه ثبت نام سریع باز بشه، و نمایش داده بشه..
برای نمونه، به مرجع گیتار الکتریک بنده تشریف بیارید تا بصورت آنلاین از دکمه بازکننده کادر صفحه کوچک ثبت نام سریع رو مشاهده نمائید :
http://www.electricguitar.ir/forums
بی نهایت سپاسگذارم
نظری پور

0  تشکر
یکشنبه ، 18 آگوست 2013     4:00 ب.ظ #

مهیار نظری پور

Subscriber
50 پست16 تاپیک

لطفاً پاسخ دهید.
حیاتیه..

0  تشکر
یکشنبه ، 18 آگوست 2013     4:44 ب.ظ #

Reza-S4T4N

Subscriber
1 پست0 تاپیک

با سلام.

با استفاده از کد زیر عملیات شماره 1 رو میتونید انجام بدید.

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .