درخواست یک کد جی کوئری محاسباتی

این تاپیک 2 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Sara Nasr ،‏ 1 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 121 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 1 اکتبر 2016     11:19 ق.ظ #

Sara Nasr

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام به همه دوستان .
نیاز شدیدی به کمک دارم. خواااااااااااااااااهش میکنم یک دوست متخصص عزی ، کمک کنه :

تصویر فرم رو هم اتچ کردم :

یه کد جی کوئری می خوام با این شرایط :

فیلد سوم ، یعنی gross cost که قیمت کل هست ، رو از ورودی بگیره و نگه داره  . از فیلد چهارم تا اخر با یه حلقه php ایجاد میشه ، یعنی به تعداد نوع تخفیف ها ، این فیلدها در فرم اضافه میشن. ( یعنی از اول در طراحی ثابت نیستن همه).

کلا دو نوعند :  یا discount  یا  surcharge .

اولی یعنی discount ها از رقم کل باید کم بشن و دومی surchrge ها باید به رقم کل اضافه بشن ،  یعنی برعکس تخفیف هستن.

input این دو تا ، دیتا تایپ های متفاوت داره که مجزا بشن از هم.

discount ==> data-type : dic

surcharge ==> data-type : inc

بای دیفالت ، همه این فیلدها،  مقدار صفر دارند.

جلوی هر فیلد هم یه select هست برای انتخاب درصد یا عدد بودن اون مقدار.

حالا ، وقتی مقادیر وارد میشن باید اینجوری باشه که مقادیر کل فیلدهایی که صفر نیستن رو بگیره ، و ببینه که اگر از نوع تخفیف هستن ، ببینه که درصد هستن یا عدد . اگر درصد بود از قیمت کل محاسبه کنه و در نهایت کم کنه و در فیلد آخر total نمایش بده.

اگر surcharge بودن باز هم ببینه که اگه درصد هستن از کل محاسبه و به قیمت کل اضافه کنه و در total نمایش بده . در هر دو حالت اگه درصد نبودن خود عدد رو محاسبه کنه و از قیمت کل کم یا اضافه کنه و  در total  نمایش بده.

این هم مهمه که همه تخفیفها رو با هم در نظر بگیره و از کل کم کنه ، یا همینطور همه افزایشی ها رو .

میخوایم که با هر ورودی روی هر فیلد و با کلیک برای وارد شدن به فیلد بعدی محاسبه خودکار انجام بشه و در هر مرحله خروجی رو در فیلد آخر نمایش بده.

فیلد آخر disable هست و فقط نمایش میده.

خواهشا اگه کسی میتونه این کد رو بنویسه زود جواب بده .

خیلی خیلی ممنونم.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
یکشنبه ، 2 اکتبر 2016     1:31 ب.ظ #

Sara Nasr

Subscriber
3 پست1 تاپیک

یعنی هیییییییییییییچ کس نمیتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقای آوند شما هم نمیتونی کمک کنی ؟

من همه فیلمای آموزشی جاوا اسکریپت شما رو دانلود کردم و دیدم . بیشتر اوقات برای آموزش و کمک گرفتن به سایت شما سر میزنم و ممنونم از سایتتون.

الان هم نیاز به کمک دارم ولی کسی کمکی نمیکنه   :(  خواهشا هر کسی میتونه حتی بخشی از این کد رو بنویسه کمک کنه. خیلی ممنون میشم.

0  تشکر
چهار شنبه ، 26 اکتبر 2016     10:24 ق.ظ #

Sara Nasr

Subscriber
3 پست1 تاپیک

از همه دوستان به خاطر کمکهای بی دریغشون ممنونم  !!!!

خودم نوشتمش.

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .