درخواست کد موزیک دهی

این تاپیک 10 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Arman_Nr ،‏ 3 سال و 9 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2443 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 24 فوریه 2013     12:36 ق.ظ #

Arman_Nr

Subscriber
22 پست9 تاپیک

با سلام ببخشید نحوه ی گذاشتن سرویس کد موزیک رو میخواستم مسل سایت x که میری توش کد مستقیم آهنگ میدی و کد html میده منم میخوام یاد بگیرم و چه کدهایی استفاده میشه البته پلیر موزیک رو بنده دارم و فقط کد (سورس و یا استایل ) رو میخوام تشکر

0  تشکر
یکشنبه ، 24 فوریه 2013     12:27 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

باید ابزارنویسی (برنامه نویسی وبت) خوب باشه . این چیزی نیست که اینجا و تو یه تاپیک بشه آموزشش داد . باید html و css و js رو خوب بلد باشی تا بتونی ابزار مناسبی مثل کد پخش موزیک رو طراحی کنی و به بقیه بدی .

یه کتابخانه به اسم audio.js هست . نگاش کن شاید بدردت بخوره ...

2  تشکر
یکشنبه ، 24 فوریه 2013     5:53 ب.ظ #

Arman_Nr

Subscriber
22 پست9 تاپیک

آها بله مراحل کسب تخصص برنامه نویسی تحت وب و طراح شدن به ترتیب بهتره کدوم مراحل طی بشه : HTML,CSS,Css3,HTML5,PHP,JAVaScript ? از سمت چپ به راست و یا .... و اگر در اینترنت و همین جا اینو تمرین و فرا بگیریم آیا میشه با تمرین و خوندن مقالات تو همین جا یک طراح به مرور زمان بشیم و یا نه باید به کلاس های خصوصی بریم !؟ تشکر البته کمی با html آشنایی دارم و انجمن ilyad.ir رو به تازگی شروع کردم ممنون

0  تشکر
دوشنبه ، 25 فوریه 2013     12:09 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

همه چی به میزان تلاش خودت بستگی داره .

به ترتیب برو سراغ :

html

css

javascript

jquery

php

کلاس خصوصی هم بری می تونه یادگیریت رو سریع تر کنه ...

1  تشکر
دوشنبه ، 25 فوریه 2013     12:36 ب.ظ #

Arman_Nr

Subscriber
22 پست9 تاپیک

اولا دکمه تشکر رو کافی ندونستم تا تشکر ویژه ای بکنم از شما و بعد اینگه اولین مرجع تخصصی بسیار عالی هستش که مشکلات و آموزش های تک ای میگذارید و اینکه اگر مشکلی هستش اینجا در میان میگذارم دیگه آخر های HTML هستش و یاد گرفتم میشه گفت فقط یه ذره باید تمرین کنم دارم میرسم به بخش css دوستان فقط خواهش میکنم تا css رو تموم کنم آموزش تبدیل PSD به کد  html , css رو شروع کنید و سوال دیگر اینکه پر کاربرد ترین زبان برای زیبایی در وب css هستش و jquery ? آخه css زیاد چیزی به نظر نمیاد که خیلی زیبا سازی کنه فکر کنم با تصاویر در فتوشاپ انجام میدن و بعد کد مورد نظر رو میزنند روش درسته !؟ با تشکر آقا لقمان

0  تشکر
سه شنبه ، 26 فوریه 2013     8:46 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

برای زیباسازی اگه بلد باشی css خیلی می تونه از پس کارش بر بیاد . Css3 هم ویژگی های جدید داره که زیباسازی رو بیشتر هم می کنه .

jquery هم عالیه اگه خوب بلد شی ..

1  تشکر
سه شنبه ، 26 فوریه 2013     9:52 ب.ظ #

Arman_Nr

Subscriber
22 پست9 تاپیک

فکر کنم css چند کد و افکت از نظر من نیستش و فکر میکنم با فتوشاپ دکمه و سایر افکت هارو میسازن و کدش میکنن و با خاصیت های css اینکار رو انجام میدند نه !؟ و اینکه آیا انجمن ساز مای بی بی که 3 ماهه دارم کار میکنم تو این سه ماه فعالیتم خوب بوده یعنی در حد متوسط پیج رنک 2 هم تو این مدت گرفتم و بازدید ها روز به روز داره بهتر میشه آیا از جاوا اسکریپت آجاکس jauery ساپورت میکنه ؟! البته از اجاکس که فکر کنم بله ساپورت میکنه ولی میخوام برای منو ها دکمه بسازم ؟

خودتون برید دکمه های ساده بالا رو ببینید : www.ilyad.ir البته قالب طراحی شده توسط مدیر انجمن همکار و دوستم هستش که فارسی سازی شده و کمی روش کار کردن که من از دکمه ها خوشم نمیاد با چه زبان هایی باید ساخت من زبان Hmtl رو میشه گفت کامل بلدم و دارم آموزش هایی که اینجا هستش رو دوباره دوره و تمرین میکنم و اگر خدا بخواد میرم به css که در 1 هفته یا چند روز تمومش میکنم و تمرین و دوره میکنم در کل این ساخت قالب و تبدیل به کد رو بسیار لازم میدونم البته ساخت در فتوشاپ رو بلدم ولی تبدیل به کد رو اصلا در اینترنت هم به زبان فارسی نیستش و فکر کنم اولین جایی باشه که اینجا قرار خواهد گرفت و طرفداران زیادی هم خواهد داشت بسیار تشکر از وب سایت جامع و خوب شما آقا لقمان من آرمان 18 ساله از گنبد کاووس هستم و امیدوارم با فرا گیری در اینجا به خود اینجا کمک و خدمت بکنم

0  تشکر
چهار شنبه ، 27 فوریه 2013     6:39 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

هم با css میشه دکمه های زیبا طراحی کرد (cssgradientbutton.com) و هم با فتوشاپ و با کمک عکس ها .

خوبه . پیشرفتت خوب بوده . ایشالله که بهتر هم میشه .

برات آرزوی موفقیت میکنم . ضمنا بعد از یادگیری باید حسابی تمرین کنیا ...

از آشنایی با شما خوشبختم . سون لرن همواره به نیروهای فعال نیاز داره تا بتونیم بیشتر مشکلات دوستان رو رفع کنیم .

1  تشکر
چهار شنبه ، 27 فوریه 2013     6:44 ب.ظ #

Arman_Nr

Subscriber
22 پست9 تاپیک

داداش لقمان خیلی دمت گرم لطف داری به من عزیز راستی عزیز تشکر میکنم بابت روحیه دادنت چشم با مطالب اینجا دارم تمرین رو شروع میکنم و آنچه میفههمم رو خلاصه وار آموزش میدم  میتونم در کارای گرافیکی بهتون کمک کنم هدر بنر پک کاربری لوگو که رایگان هستش داداش

0  تشکر
چهار شنبه ، 27 فوریه 2013     6:56 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

ان شاءالله ...

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 11 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .