درخواست کد بزرگ شدن متن

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سیامک علیپور ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 385 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 14 آگوست 2015     5:38 ب.ظ #

سیامک علیپور

Subscriber
4 پست3 تاپیک

با سلام من دنبال یه کدی هستم که وقتی موس رو بیاری روش به تدریج بزرگ شه یعنی یه دفعه بزرگ نشه

http://asia-game.org/cs/forum.php

مثل ای پی های این فروم که قرمز هستن و وقتی روش موس رو میبری به تدریج بزرگ میشه ممنون میشم کمکم کنید هیچ جا پیدا نکردم

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 14 آگوست 2015     6:50 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

این جور افکت ها رو در css با کمک صفت hover میشه ساخت . حالا hover چیه . شما با کمک دستور hover میتونی به css بگی که هر وقت نشانه گر (همون ماوس) کاربر روی عنصر بود یه اکشنی انجام بشه . مثلا فونت رو بزرگ کنه تا همین افکتی که شما دنبالش هستی پدید بیاد .

اینم مثالش : (کپی کن تو نت پد تا بفهمی چی به چیه !)
.MyClass {
transition:all .6s;
-webkit-transition:all .6s;
-moz-transition:all .6s;
}
.MyClass:hover {
font-size:22px;/* با تغییر این قسمت میتونی تعیین کنی چقدر بزرگ بشه . */
}
راستی گفتی که نرم باشه . برای اینکه نرم باشه باید از خاصیت transition استفاده کنی. این خاصیت به مرورگر مقدار سرعت اجرا شدن کد رو از لحاظ اجرا شدن می فهمونه . اون 6 مقدار زمانی که میخوای طول بکشه تا افکت تموم بشه رو تعیین میکنه .
موفق باشی .

3  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     6:53 ب.ظ #

سیامک علیپور

Subscriber
4 پست3 تاپیک

کار نکرد اصلا

0  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     6:56 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

شما باید به جای MyClass اسم کلاس اون عنصری که میخوای این افکت روش اعمال بشه رو قرار بدی . این کار رو کردید ؟

1  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     6:58 ب.ظ #

سیامک علیپور

Subscriber
4 پست3 تاپیک

با عرض معذرت کار من حل شد فقط شما گفته بودین در نت پد بزارین من توی html قرار دادم نشد ولی توی Style.css گذاشتم و با یه div تعریف کردم کارم راه افتدا به خاطر پست اسپم معذرت میخوام

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .