درخواست همکاری در ایجاد یک cms ساده با استفاده از PHP

این تاپیک 14 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  farvimgh ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2859 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 21 سپتامبر 2012     3:55 ب.ظ #

Bvk

Subscriber
15 پست2 تاپیک

سلام : به همه کاربران مدیران ارجمند و عزیز وقت بخیر ، ضمن تشکر بابت آموزش های بخش زبانphp

از دوستان خواهش میکنم باتوجه به آموزش های قبلی که  mch@ عزیز زحمت کشیده بودند برای

ارسال اطلاعات و همچنین دریافت به دیتابیس ، اینبار بیاییم و با همکاری همدیگر یک cms جمع و جور

و ساده با توجه به آموزش قبلی درست کنیم ، شامل : صفحه ورود به سایت ، پنل مدیریت  ، و صفحه

مدیریت پست ها که شامل ویرایش و حذف و اضافه کردن باشه رو درست کنیم .

فکر نکنم زیاد وقت بگیره ممنون میشم اگر این آموزش رو زحمتش رو بکشید .

با تشکر فراوان از استاد ارجمند آقای آوند عزیز و بقیه دوستان .

3  تشکر
جمعه ، 21 سپتامبر 2012     7:09 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سعی میشه در آینده یک سری هم برای ساخت یک cms ساده آماده کنیم . البته چون آقا میلاد زحمت آموزش php رو کشیدن شاید صلاح باشه خودشون اینکارو بکنن !

3  تشکر
جمعه ، 21 سپتامبر 2012     9:45 ب.ظ #

Bvk

Subscriber
15 پست2 تاپیک

ممنون میشم اگر این لطف بزرگ رو در حق همه دوستان بکنند

3  تشکر
شنبه ، 13 جولای 2013     2:33 ب.ظ #

دكتر امين محمودي

Subscriber
7 پست0 تاپیک

سلام دوستان

من برای ساخت یک سیستم CMS اختصاصی پایه ام.

البته خودم هم دارم یکی برای سایت hosha.ir می نویسم

0  تشکر
شنبه ، 13 جولای 2013     2:46 ب.ظ #

Bvk

Subscriber
15 پست2 تاپیک

آقا خوشحالم که جهت همکاری اعلام آمادگی فرمودید . استارت کار رو کی بزنیم ، البته قبلش تیم رو جمع کنیم تو هر زمینه . تصمیم گیری با شما

0  تشکر
شنبه ، 13 جولای 2013     3:29 ب.ظ #

دكتر امين محمودي

Subscriber
7 پست0 تاپیک

اقا من اماده ام ولی لازم هستش که اقای اوند و سایر دوستان هم موافقت کنن و در صورت امکان اعلام همکاری کنند.

من میتونم بیشتر تو زمینه ی php و برنامه نویسی سیستم شرکت کنم ، امیدوارم دوستانی که در زمینه های دیگه مثل html و جاوا اسکریپت میتونن کمک کنن هم با ما همکاری کنند.

0  تشکر
شنبه ، 13 جولای 2013     3:59 ب.ظ #

Bvk

Subscriber
15 پست2 تاپیک

خیلی هم عالیه . ممنون میشیم از آقی آوند و دیگر همکاران که اعلام آمادگی و تصمیم نهایی رو در این زمینه بگیرند .

بنده هم در زمینه های طراحی قالب ، گرافیک سایت ، HTML + CSS میتونم درخدمتتون باشم

1  تشکر
شنبه ، 13 جولای 2013     4:29 ب.ظ #

دكتر امين محمودي

Subscriber
7 پست0 تاپیک

منم در خدمتم و پایه ام.

1  تشکر
شنبه ، 13 جولای 2013     4:36 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

ببینید دوستان ، نمیشه بدون فکر کردن و آینده نگری شروع به انجام چنین کاری کرد

با وجود این همه cms قدرتمند ، با امنیت بالا و پشتیبانی خوب اصلا فکر کردید که چرا باید خودتون شروع به نوشتن یک cms کنید ؟ هدفتون از ایجاد یک cms جدید چیه ؟ آیا cms های موجود نمی تونن پاسخگوی شما باشن ؟ cms شما چه چیزی رو می خواد برطرف کنه که cms های موجود ندارند و نمی تونند ؟

بدونید که برای نوشتن یک cms قوی باید یه تیم قدرتمند برنامه نویسی داشته باشید که هم به اصول طراحی نرم افزار و اینده نگری در ساختار کدنویسی آشنا باشند و هم امنیت رو خوب بشناسند . متاسفانه من به خاطر درگیری تز ارشدم اصلا وقت اضافه ندارم که کمکی کنم . ولی در همین حد می تونم راهنمایی کنم .

پاسخ سوالاتی که مطرح کردم رو اگه بتونید جواب بدید و دلیل قانع کننده برای نوشتن cms بیارید و تیم قوی ای داشته باشید می تونید شروع کنید . در غیر این صورت ممکنه با وجود وقت گرانبهایی که روی ایجاد cms می کنید پروژه منجر به شکست بشه !

پس قبل از اینکه شروع کنید ، خوب فکر کنید ...

2  تشکر
شنبه ، 13 جولای 2013     4:52 ب.ظ #

Bvk

Subscriber
15 پست2 تاپیک

کاملا حرف های شما متین هست ، منم بارها وقتی خواستم به این موضوع فکر کنم تمام جوانب رو در نظر گرفتم ولی اینجا بحث ایده نگری در این cms است ، من خودم با وجود cms هایی نظیر وردپرس و جوملا از نظر امنیت و پشتیبانی شکی درش ندارم که بهترین سیستمها هستند ، پس یک پیشنهاد جدید به نظر بنده بیاییم و با کمک همدیگه کاری کنیم که نیاز ها و ایده های خودمون رو و تمرکزمون رو بر روی یک سیستم مدیریت محتوا خاص قرار بدیم تا با استفاده از ماژول نویسی و افزونه نویسی اون سیتم به نیاز هامون دست پیدا کنیم .

من همین جا خواهش میکنم از دوستانی که این توانایی رو دارند آموزش ماژول نویسی در وردپرس رو مثلا قرار بدهند تا با کمک دوستان شروع به کار کنیم . نظر شما چیست ؟

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 15 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .