درخواست نوعی استایل شناور کردن یک عنصر در سایت.

این تاپیک 10 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  ro2013 ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1482 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 20 جولای 2013     12:59 ق.ظ #

ro2013

Subscriber
16 پست8 تاپیک

چیزی که من میخوام،تو یه سایت عین اون وجود داره آدرس سایت رو میدم اگه کد اون رو بهم بدید یه دنیا ممنون میشم.

http://barnamenevis.info/course/bootstrap

تو سایت بالا سمت چپ یه باکس هست به اسم “مشخصات دوره”.در اول که صفحه رو باز میکنی اون باکس به بالای سایت نچسبیده،ولی وقتی میخوای صفحه رو بکشی پایین اون میاد و به بالای صفحه میچسبه و میمونه اون بالا.منم میخوام تو سایت خودمhttp://pixima.ir باکس تبلیغات طرف چپ سایت رو به اون شکل در بیارم.لطفا کد این رو واسم بذارین.

البته تو این سایت،وقتی صفحه رو میکشی پایین اون باکس یکم عقب میمونه.من میخوام اون بصورت fixed در بیاد.(یعنی سیخ بچسبه اونجا و حرکت نکنه)

با تشکر خیلی زیاد.(یا حق)

0  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     1:08 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام به سادگی می تونی با دادن position:fixed به اون عنصری که میخوای، این کار رو انجام بدی،با استفاده از  ویژگی های top , right ,left ,bottom هم می تونی فاصله از هر چهار طرف رو تنظیم کنی،اینجوری هر جایی که بخوای سیخ می چسبه توپ خانه نادر شاه افشار هم از جا تکونش نمیده (جهت مزاح) Smile

1  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     3:29 ب.ظ #

ro2013

Subscriber
16 پست8 تاپیک

دوست عزیز با میشه این کار رو کرد ولی عین اون سایتی که تو سوالم هستش نمیشه من میخوام اولش fixed نباشه وقتی صفحه پایین کشیده میشه و اون باکس مورد نظر من میخواد از صفحه محو بشه،بچسبه به بالای صفحه و دیگه محو نشه.

اینو میخوام.ممنون

0  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     4:02 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب از اول position: fixed رو بهش بده،بعد مثلا  یه top:300 هم بهش بده. باید با جی کوئری این کارو انجام داد.اینم کدش.

1  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     5:32 ب.ظ #

ro2013

Subscriber
16 پست8 تاپیک

داداش ممنون ازت.

ولی من نفهمیدم اینو چجوری استفاده کنم لطفا بگید کدها رو کجا و چجوری جایگذاری کنم.

ممنون ازتون فراوان

0  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     6:11 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب برا راحتی کارت یه نمونه ساده برات نوشتم،طبق چیزی که خودت میخوای تغییرش بده.

حالت انیمشن روهم برات گذاشتم،خواستی اون دو تا خط که کامنت شدن رو به حالت عادی برگردون و او دو تا خط دیگه رو کامنت کن.

موفق و پیروز باشی.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     7:27 ب.ظ #

ro2013

Subscriber
16 پست8 تاپیک

داداش شرمنده باز مزاحم شدم.

من اینو تو وردپرس امتحان کردم.اون طوری که تو فایل ضمیمه بود نشد.

من کدهای استایل و اسکریپت رو تو فایل header.php گذاشتم،ولی مشکل اینجا بود که اصلا کدهای اسکریپت کار نمیکرد یعنی اون باکس آبی از همون اول اون بالا بود و فقط با تغییر موقعیت اون از بالا موقعیتش تغییر میکرد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

سایت من:Pixima

قالب سایتم رو ضمیمه کردم.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     8:41 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

توی قالبت یه پوشه هست به اسم css توی این پوشه فایل theme.css رو باز کن و به انتهاش این کد رو اضافه کن :

خوب حالا توی پوشه js هم یه فایلی هست به نام custom.js،بازش کن و ابن کد و بزار آخرش :

خوب حالا فقط کافیه این کد رو توی فایل header.php بعد از تگ body قرار بدی :

اگه دیدی سایز باکس زیاده میتونی توی همون فایل theme.css اندازه رو تغییر بدی حالا یا width رو یا height رو یا left که میشه میزان فاصله از چپ.

موفق و پیروز باشی.

0  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     11:54 ب.ظ #

ro2013

Subscriber
16 پست8 تاپیک

خیلی ممنون ازتون

توی پست قبلیتون یه فایل ضمیمه کرده بودین.اون همونی بود که من میخواستم،ولی نشد.

توی پست آخرتون هم کارایی که گفتین کردم،ولی از اول میچسبه به طرف چپ سایت که اونو میشد با چندتا کار ساده هم انجام داد.

ببینید چیزی که من میخوام دقیقا اینه که باکس تبلیغات تو سایت من Pixima وقتی صفحه رو پایین میکشی بیاد و بچسبه به بالای صفحه مثل اون فایل ضمیمه که قرار داده بودین.

با تشکر فراوان.

0  تشکر
یکشنبه ، 21 جولای 2013     12:05 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

دوست عزیز چیزی که من براتون تو پست قیلی گفتم که انجام بدین دقیقا همون کدی بود که توی فایل ضمیمه گذاشته بودم.

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 11 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .