[درخواست] نحوه ی اتصال یک صفحه به sql

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد ،‏ 1 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 314 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 4 دسامبر 2015     10:51 ق.ظ #

نام کاربری نام کاربری

Subscriber
0 پست1 تاپیک

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
یک پروژه ای با استفاده از بانک اطلاعاتی sql درست کرده ام و الان موقع تحویل شده که استاد میگه باید اینتر فیس یا محیط کاربری هم داشته باشه!!!! یعنی با استفاده از یک صفحه طراحی شده html یا php باید اطلاعات را به بانک اطلاعاتی وارد کنید! اما متاسفانه برنامه نویسی سمت سرورم ضعیفه این شد که مزاحم شما عزیزان شدم، پروژه مربوط به یک آژانس مسافرتیه که میخوام فقط برای یک قسمتش اینترفیس درست کنم آموزش های زیادی رو هم دیدم که تا مراحلی پیش رفتم اما به نتیجه نرسیدم.

شما در نظر بگیرید نام دیتابیس من در پی اچ پی مای ادمین ashiyane است و نام جدول من در بانک passenger_agancy است که این جدول شامل فیلد های زیر میباشد:
1: passengerid
2: agancyid
3: name
4: family
5: birthday
5:s ex

حال میخواهم صفحه ای داشته باشم که در ومپ سرور این اطلاعات رو از کاربر بگیرم و به دیتابیس ارسال کنم.
کدی که از سایت شماپیدا کردم اما اطلاعات رو ذخیره نمیکرد یا مشکلاتی داشت به چه صورت باید اطلاعات زیر را برای پروژه ام تغییر دهم؟ :
قسمت index.php:

قسمت config.php:

شماتیک کلی:
http://s6.picofile.com/file/8226246450/screenshot_20151219_104451.png
حال از شما دوستان راهنمایی میخوام یا اگر امکانش هست کد را اصلاح بفرمایید یا کد جدید محبت کنید که به صورت صحیح اطلاعات را وارد کند. خیلی نیاز دارم با سپاس فراوان

1  تشکر
جمعه ، 4 دسامبر 2015     2:02 ب.ظ #

محمد

Subscriber
87 پست0 تاپیک

سلام

من وقت ویرایش ندارم اگه وقت شد امشب براتون صحیح ویرایشش میکنم

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .