درخواست راهنمایی

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Sajjad Sohrabi ،‏ 9 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 264 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 3 مارس 2016     6:01 ب.ظ #

سید حسن میرعربشاهی

Subscriber
20 پست8 تاپیک

سلام بر تمام استادان و کاربران بزرگ و محترم این سایت. میخواستم بگم که راستش رو بخواین من بسیار به کامپیوتر علاقه دارم و بیشتر وقت خودم رو پشت کامپیوتر میگذرونم. 15 سالمه و میخوام تازه برنامه نویسی وب و سپس برنامه نویسی دسکتاپ و اندروید رو با محصولات شما که به گفته کاربرانتون عالی هست شروع کنم.خیلی از هنرستان و محیط ش خوشم نمیاد ، ریاضی من یه ذره از عالی پایین تر است و میخوام راه برادرم رو ادامه بدم و به رشته ریاضی برم و سپس به مهندسی نرم افزار به نظر شما خوبه؟ و هر جوری هم که فکر میکنم میبینم به رشته ی دیگه ای علاقه ندارم جز کامپیوتر. اما در بعضی از سایت ها چیز هایی را میبینم که واقعا در مورد این رشته دلسردم میکند. مثلا میگن خیلی سخته و هر کسی برنامه نویس نمیشه و خیلی خسته ات میکنه. اگر هم برنامه نویس بشی باید خودت رو بکشی و تمام وقتت رو روی این بزاری و در نهایت هم بعد کار روی 4 الی 5 پروژه خسته میشی و ادامه نمیدی. خیلی هم نمیدونم در مورد شغل آینده ام ، اینکه کافی نت بزنم که میخوام اوایلش اینکار رو بکنم ، یا استخدام یه شرکت بشم ، یا برم رشته امنیت نرم و استخدام پلیس فتا شم که واقعا به هک و امنیت علاقه دارم اما الان فکرم رو طراحی وب هست، یا برم مهندس شبکه شم و... ممنون میشم راهنمایی ام کنید. مباحث icdl رو بلدم. البته excel رو کمی و access رو هیچی بلد نیستم. کار با فتوشاپ رو هم همینطور. به گرافیک و به ویرایش تصاویر هم علاقه دارم. اما همه میگن باید کل وقتت رو بزاری تا بلد بشی. اما من یه ذره تنبلم و بعد از کمی دیدن آموزش کامپیوتر به صورت ویدیویی و مخصوصا کتابی چه PDF و چه فیزیکی خسته میشم و حواسم پرت میشه.ولی بازم خیلی علاقه دارم.میخوام مهندسی نرم افزار رو تا دکترا بخونم بعد برم رشته امنیت نرم. میشه منو راهنمایی کنید و بگید که اگه بخواهم موفق بشم باید چیکار کنم؟

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 3 مارس 2016     9:44 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

Sajjad Sohrabi

Subscriber
118 پست8 تاپیک

سلام

دوسته من

من روزی 14 ساعت برنامه نویسی میکنم سرکار که میرم و میام خونه بقیه وقته خالیمو پشته سیستمم که که فکر میکنم فقط علاقه باعث میشه برنامه نویس باشی تو به گفته دیگران فکر نکن و هرکی هرچی میگه رو بیخیال بیا بشین فکر کن و ببین واقعا میخوای برنامه نویس بشی؟ اگه واقعا میخوای از الان برو سمتش

برنامه نویسی به مدرک نیست اگه میخوای تو دانشگاهای خیلی خوب درستو بخونی برو ریاضی ولی اگه میخوای فقط برنامه نویس باشی و اصلا برات مهم نیست که تو شریف بخونی و میتونی تو دانشگاهای دیگه مثل آزاد بخونی برو هنرستان

تو هر زمینه ای علاقه داری شروع به کار کن یه مدت پیش بری خودت واقعا میفهمی که از زندگی چی میخوای و هدفت چیه

باز سوالی بود در خدمتیم

1  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .