نصب وبلاگ ، فروشگاه و انجمن در یکجا و به صورت یکپارچه

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 3 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1283 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 16 ژانویه 2013     3:53 ب.ظ #

پژمان

Subscriber
VIP
2 پست6 تاپیک

با سلام

دارم يه قالب تحت وردپرس براي شركتم طراحي ميكنم و ميخواستم قالب و هاست مجزا هم براي وبلاگهاي فروشگاهي و آموزشي بگيرم اما با ديدن سايت شما و اينكه درون سايت آموزشي و دانلود يه انجمن كوچولو درست كرديد و از اسكريپتهاي معروف مثل vbulliten استفاده نكرديد نظرم عوض شده. حالا آيا امكان پذيره كه  من درون سايت شركت و در قالب منوي كشويي صفحاتي مختص به فروشگاه، آموزش ، دانلود و انجمن باز كنم (مثل شما و مجزا از هم)؟ اونهم در يك هاست؟ مشخصات هاست چه بايد باشد؟ و اينكه بايد از cms وبلاگي مثل وردپرس استفاده كنم و يا cms وب سايت ساز مثل جوملا تا مديريت مطالب بهتر انجام شود و كداميك بعدها و با بزرگتر شدن مثلا انجمن و فروشگاه بهتر كمك ميكند. كلا بايد چكار كنم كه بتونم يه قالب درست و حسابي براي يك چنين سايتي درست كنم؟ يا براي اينكار بايد بيخيال cms بشم و از asp استفاده كنم.  ممنون

1  تشکر
جمعه ، 25 ژانویه 2013     11:20 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

ربطی به هاست نداره .

من وردپرس رو پیشنهاد می کنم که انجمن بی بی پرس رو هم به عنوان افزونه می گیره . همینی که ما داریم .

ضمنا با وردپرس می تونی خودت نوع پستهای جدید (محصول،تصویر ...) رو بسازی (custom post type) و از اونها به عنوان فرروشگاه و ... استفاده کنی . البته لازمه در این مورد خوب بخونی و یاد بگیری .

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .