پشتیبانی قالب وردپرس از منو ها ، ساخت منوی کشویی بالای سایت

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 2320 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 17 نوامبر 2012     3:07 ب.ظ #

پژمان

Subscriber
VIP
2 پست6 تاپیک

با سلام و سپاس از شما آقاي آوند بابت پاسخ خوبتون در رابطه با نحوه اجراي همزمان چند اسكريپت بر روي لوكال هاست اما قبل از اينكه با اجازت دو سه تاسئوال ديگه رو مطرح كنم در تكميل توضيحات شما بايد عرض كنم كه در xamp همچون wamp فولدري به نام www وجود ندارد و تقسيم بنديهاي لازم در فولدر  htdocs انجام ميشوند و از اين طريق مشكلات حل ميشود اما با اين اوصاف مشكلي كه هست هنگام ورود به بخش مديريت wp1 با پيغام page error مواجه ميشوم چرا!!!؟ در حاليكه localhost/wp1/website name به درستي كار ميكند و سايت نمايش داده ميشود و تمامي اطلاعات ديتابيس نيز درست هستند و البته ساير وب سايتهاي آپلود شده نيز كاملا صحيح كار ميكنند، از هر لحاظ،(2 وب سايت، يك انجمن mybb، سايت اجتماعي sharetronix فارسي و فروشگاه مبتني بر opencart ). راهنمايي كنيد ممنون ميشم البته با اجازتون 3 تا سئوال ديگه هم دارم كه اگر اجازه بفرمايين همينجا بپرسم(چون جاي ديگه اي رو نه ميشناسم و نه قبول دارم):

1. بنده يه پوسته سه ستونه طراحي كرده ام و نحوه قرار دادن آيكن در كنار عناوين سايت همچون تاريخ، مولف، فهرستها و... رو ميخواستم بدونم.

2.  در ضمن اغلب بلاكها رو دستي ايجاد كرده ام مثل تبليغات، آمار سايت و... اما دوست دارم با انتشار و نصب پوسته از امكانات خود وردپرس براي ايجاد بلاكهاي فوق الذكر استفاده كنم در ضمن فايل function  رو كاملا اصولي ساخته ام و كد لازم براي شناسايي ويجت ها رو هم در تگ body فايل ايندكسم گذاشته ام اما با انتخاب و توسعه ابزارك هاي مورد نظرم آنها  پخش و پلا نمايش داده ميشوند و در سايدبارهاي كنار و در جاي مورد نظر نمايش داده نميشوند چه بايد كرد؟ چگونه ميتوان ويجت ها رو در هنگام طراحي پوسته مديريت كرد؟

3. منوي آبشاري براي سايت طراحي كرده ام و با فايل function ارتباط برقرار كرده و فهرستها به خوبي به نمايش در ميايند و حتي پيغام قبل از نصب پوسته نيز در خط منو ظاهر ميشود اما چگونه ميتوانم استايل آن را تغيير داده تا به صورت دلخواه به نمايش درآيد؟ نظر شما در رابطه با نرم افزار فارسي soyhink dhtml چيست و چگونه ميتوانم در رابطه با اين موضوع از اون استفاده كنم؟  ممنون بابت وقتي كه صرف ميكنيد

0  تشکر
سه شنبه ، 20 نوامبر 2012     6:48 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

ارور کاملی که میده رو برام بفرست . و آیا فقط توی وردپرس 1 اینطوری هست ؟ پیشنهاد می کنم یه وردپرس دیگه توی یه فولدر دیگه نصب کن . شاید قبلی رو بد نصب کرده باشی .

- در مورد سوالاولت خو سادست . تگ img رو کنار متن ها استفاده کن و عکس رو کنار متن ها بزار .

- برای سوال دومت هم این مطلب رو بخون :

http://www.7learn.com/tutorials/how-to-add-new-sidebar-to-wordpress-theme

- جواب سوال سوم : این مطلب رو بخون :
http://picor.ir/33/...

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .