درخواست دو کد

این تاپیک 6 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید احسان عظیمی ،‏ 1 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 146 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 16 اکتبر 2016     6:58 ب.ظ #

Alireza Bahoush

Subscriber
VIP
1 پست3 تاپیک

با سلام

1-  با تگ ویدیو میتوان چندین فیلم رو در تگ قرار داد اما اگر بخواهیم به کاربر امکان انتخاب بدیم که هر کدوم خواست پخش کنه باید چه کدی نوشت؟

2- کد لیست آبشاری تو در تو فقط با استفاده ازcss این لاین

بسیار متشکر

0  تشکر
یکشنبه ، 16 اکتبر 2016     9:47 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

1.سوال واضح نیست. این روش برای پخش ویدیو مناسب نیست.

2.من متوجه نمی شم چرا اصرار دارید که این کد رو به صورت اینلاین داشته باشید. فکر نکنم بشه. یعنی بشه هم فکر نکنم کسی حوصله داشته باشه این کارو بکنه این کار معادل اینکه شما میخوای یه وعده غذا بخوری میری سفارت خونه ویزا میگیری بلیت میخری میری یه قاره ی دیگه غذا میخوری بعد برمیگردی شهرت و خونه ات تا بخوابی در تخت ات!

اگر وبلاگ دارید و به هر دلیلی به فایل style.css دسترسی ندارید کد های css رو در داخل تگ style در هد قرار بدید در این صورت نیاز نیست بخوایید که کد ها به صورت اینلاین باشه

1  تشکر
دوشنبه ، 17 اکتبر 2016     2:03 ب.ظ #

Hoom@n

Subscriber
VIP
34 پست0 تاپیک

سلام

آقای باهوش، به چه دلیل انتظار دارید دیگران برای شما کد بنویسند؟؟؟ هر کسی این کار رو برای شما انجام بده حماقتش رو نشون میده نه انسان دوستیشو!!!

شما یا باید برنامه نویسی رو یاد بگیری تا خودت کارهاتو انجام بدی و یا باید برای گرفتن خدمات هزینه پرداخت کنی تا بتونی خدمات با کیفیت بگیری و یا اینکه اونقدر بلد باشی که بتونی از کدهای رایگانی که در سطح اینترنت برای کارهای مختلف نوشته شده استفاده کنی.

کمک در فروم ویژه افرادی هست که تلاش برای یادگیری میکنند و در موضوعی به علت پیچیدگی موضوع گیر میکنند. این جور افراد از سوالشون مشخصه که در چه سطحی از برنامه نویسی هستند و اونوقت دوستان حرفه ای تر کمک میکنند تا اون طرف ضمن یادگیری اون مطلب مشکلش رو حل کنه.

نه اینکه یکی مثل شما بیاد order بده که برای من کد بنویسید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شما حتی اونقدر از استفاده از فروم سر رشته نداری که نمیدونی وقتی یک نفر پاسخ آدم رو میده باید ازش  تشکر کرد!!!!!!!!!!!!

1  تشکر
جمعه ، 21 اکتبر 2016     1:05 ق.ظ #

سید احسان عظیمی

Subscriber
105 پست14 تاپیک

آقا هومن بهتر بود به جای گله کردن از دوست خوبمون آقا علیرضا جوابی میدادین که بهشون کمک کنه یا راهنماییشون میکردین،الان نه ماهی رو براشون گرفتین و نه ماهیگیریو یاد آقا علیرضا دادین!

1  تشکر
جمعه ، 21 اکتبر 2016     1:48 ب.ظ #

Hoom@n

Subscriber
VIP
34 پست0 تاپیک

سلام جناب عظیمی

شما اگه علاقمند هستین هم میتونین ماهی رو بگیرین برای این دوست عزیز و هم ماهی گیری یادش بدین!

سوال ایشون موردی نیست که بشه در 4 خط توضیح داد و نیاز داره که از پایه آموزش ببینن. من هم فکر میکنم کامل توضیح دادم که چه طور باید به جواب برسند.

من اگه ببینم افرادی فقط سوال کننده هستند و حتی کوچکترین زحمتی برای رسیدن به پاسخ سوالاتشون نکشیدند و فقط میخوان با استفاده از زحمات دیگران به جوابشون برسند هرگز اون فرد رو شایسته کمک نمیبینم.

کسی که فعال باشه میاد مینویسه من فلان کار رو میخوام تو سایتم انجام بدم، این آموزش ها رو دیدم و این کدها رو نوشتم و امتحان کردم، ولی به جواب نرسیدم، بعد فلان روش دیگر رو امتحان کردم و باز به جواب نرسیدم و ... و حالا از دوستان طلب کمک دارم. این قضیه به کلی فرق میکنه با کسی که هیچ معلوماتی نداره و میخواد مفتی سایت داشته باشه و سایتش هم از همه نظر زیبا و استاندارد باشه.

میدونید چرا فروم های سرشناس خارجی فعال در زمینه برنامه نویسی موفق هستند. چون اینگونه فعالیتها یه بده و بستان هست و هدف هم تبادل اطلاعات هست، نه سوء استفاده از اطلاعات.

اگه من تفکر غلطی دارم و حرف نا حسابی میزنم چرا دیگر دوستان کمکی انجام ندادند؟ چون هر آدم عاقلی دو دقیقه فکر کنه به همین نتیجه میرسه. اگر هم کسی به نتیجه ای خلاف این برسه نشون میده که خودش از همین دسته افراد هست که فقط طلب یاری از دیگران رو دارند.

1  تشکر
جمعه ، 21 اکتبر 2016     2:34 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

هومن جان منم یکی دو بار خواستم یه چیزایی بنویسم وقتی اون کامنت اولی رو دیدم ولی دیگه گفتم ولش کن ... خیلی داری تند میری ترمز بگیر داداش ... من با کلیات حرفت کاملا موافقم بهله ایشون لحنش بد بود به قول شما اومده order میده اصلا قبول دارم که زحمتی هم نمی کشه ولی ما هم مجبور نیستیم که بیاییم و پاسخ دهان شکن و کوبنده به این فرد بدیم درسته که رسم بر اینکه هر کس اومد پاسخی به سوال ما داد دکمه ی تشکر رو فشار بدیم ولی خیلی وقت ها ممکنه افراد چنین چیزی رو ندونن یا اینکه یادشون بره و حتما نیاز نیست که با لحن تند بگیم هی فلانی ... تو از فروم سر رشته نداری!

البته بازم تاکید می کنم که محتوای حرفات خوبه و اگر دکتر آوند فروم رو به حال خودش رها نمی کرد و یکم قوانین سفت و سخت میزاشت و کاربران هم ملزم به رعایت قوانین بودن محیط اینجا خیلی بهتر می شد و البته خیلی حرفه ای تر و می شد کلی چیز ازش آموخت و به قول شما تبادل اطلاعات کرد ولی متاسفانه اینطوری نشده دیگه کاریش نمیشه کرد! شما کاربران ایرانی و فروم های ایرانی رو با فروم های دیگر کشور ها مقایسه نکن و خودت رو هم واسه فرهنگ سازی! خسته نکن ، همین هفته ی قبل بود اشتباه نکنم نمی دونم چی چی لاغر تبلیغ گذاشته بودن! الان شما هی بیا داد بزن که اینجا تبلیغ نکنید و غیره. این باید همین کاربران بفهمن و شعورش رو داشته باشن، الان اون شعور نیست شاید یه سی سال بعد کم کم اکثریت یاد بگیرن تا اون موقع ما هم می تونیم از فروم های خارجی استفاده کنیم و توی فروم های ایرانی با کاربرانی که به نظرمون میشه تبادل اطلاعات کرد(نه این که تو بپرس من خودمو بکشم جوابت رو پیدا کنم) پاسخ بدیم.

البته انجمن خوب ایرانی هم هستند دیگه اسم نمی دم ولی ای کاش همین فروم هم ظاهر درست و حسابی می داشت(که نداره و دکتر آوند هم کاری نمی کنه با این که صدها بار گفتیم) و اینکه باید تعدادی از کاربران فعال سایت مدیر می شدند تا این تاپیک های اسپم رو جمع کن و قوانین رو گوشزد کنن بلکه رستگار شویم!

0  تشکر
شنبه ، 22 اکتبر 2016     2:45 ب.ظ #

سید احسان عظیمی

Subscriber
105 پست14 تاپیک

آقا هومن شما هر وقت حس کردین کسی میخواد بدون زحمت به کد خاصی دست پیدا کنه میتونید پاسخ ندید نه اینکه اینجا در مورد مسایل خارج از برنامه نویسی متن بنویسید،امکان دارد این شخص بعد از کلی جستجو نتوانسته به هدفش برسد و بهتر است زود قضاوت نکنیم،خدا حافظ شما

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .