درخواست ادیت ۲

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی موحدی ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 576 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 10 جولای 2014     12:28 ق.ظ #

sina ostovar

Subscriber
5 پست2 تاپیک

سلام.اون کدی که در تاپیک قبلی به من دادید کاملا درست کار میکنه فقط من می خوام امکانات زیر به اون اضافه بشه:

دکمه شروع در یک صفحه ی دیگه باشه

کد رندوم جایگزین کد رندوم قبلی بشه نه اینکه بیاد زیرش

در قسمت تایمر بشه روز و ساعت هم زد

بسیار ممنون از کمک شما :-)

0  تشکر
پنجشنبه ، 10 جولای 2014     12:32 ق.ظ #

sina ostovar

Subscriber
5 پست2 تاپیک

یک سوال دیگه هم داشتم:من می خوام عدد رندوم بین دو عدد دلخواه باشه.از کجا می تونم اون عدد دلخواه رو تغییر بدم؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 10 جولای 2014     12:36 ق.ظ #

sina ostovar

Subscriber
5 پست2 تاپیک

ببخشید یه مشکل دیگه هم داشتم.:-!

اینکه اگر بعد از زدن دکمه شروع وقتی که تایمر هنوز صفر نشده صفحه رو ببندیم کار متوقف میشه ولی من می خوام به کارش ادامه بده.یعنی مثلا من تایمر رو برای چند روز بذارم نمی تونم که چند روز اون صفحه رو باز بذارم.

امیدوارم که منظورم رو فهمیده لاشید.

با سپاس فراوان

0  تشکر
پنجشنبه ، 10 جولای 2014     8:55 ق.ظ #

علی موحدی

Subscriber
35 پست0 تاپیک

[quote=28771]ببخشید یه مشکل دیگه هم داشتم.:-! اینکه اگر بعد از زدن دکمه شروع وقتی که تایمر هنوز صفر نشده صفحه رو ببندیم کار متوقف میشه ولی من می خوام به کارش ادامه بده.یعنی مثلا من تایمر رو برای چند روز بذارم نمی تونم که چند روز اون صفحه رو باز بذارم. امیدوارم که منظورم رو فهمیده لاشید. با سپاس فراوان [/quote]

سلام از آخر شروع می کنم به جواب دادن:

برای این کار باید با زبان سمت سرور نوشت و از اونجایی شما از این زبان ها چیزی نمی دونید پس هیجی

[quote]

یک سوال دیگه هم داشتم:من می خوام عدد رندوم بین دو عدد دلخواه باشه.از کجا می تونم اون عدد دلخواه رو تغییر بدم؟

[/quote]

خب این عدد رو باید انجل تغییر بدید:

عدد اول که تو این کد می بینی بزرگترین عدد هست عدد دوم که می بیبنی کوچک ترینه و عدد سوم هم کوچک ترینه یعنی این :(بزرگترین - کوچک ترین ) + کوچکترین

[quote]

سلام.اون کدی که در تاپیک قبلی به من دادید کاملا درست کار میکنه فقط من می خوام امکانات زیر به اون اضافه بشه:

دکمه شروع در یک صفحه ی دیگه باشه

کد رندوم جایگزین کد رندوم قبلی بشه نه اینکه بیاد زیرش

در قسمت تایمر بشه روز و ساعت هم زد

بسیار ممنون از کمک شما

[/quote]

قسمت اول با جاوااسکریپ میشه اما یکم کار می بره و من وقتشو ندارم و قسمت دوم سوالتون.کد رو براتون بازنویسی کردم :

و قسمت سوم : اینجا یعنی این انجمن پرسش و پاسخ به سوالاست نه درخواست کارای رایگان.

فک کنم دیگه بیای بگی این پروژه برام بزن . عزیزم من وقتشو ندارم ببخسید و گرنه می تونستم.

امید وارم در همین حدم که کمک کردم راضی باشی

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .