درباره css

این تاپیک 7 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 1021 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 1 دسامبر 2013     2:27 ب.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

سلام

اگه بخوایم سه تا div که طراحی کردیم کنار هم باشن (سه ستونه) باید چیکار کنیم من دایو کلی رو relative و ستون ها رو absolute معرفی کردم اما کنار هم قرار نمی گیرن .

یه سوال دیگه هم داشتم اینکه چطوری پایین و بالای یک div باکسی رو که طراحی کردیم سایه بزنیم که از روشن به تیره بشه (عکسو براتون میذارم) ممنون میشم توضیح بدید اگه ممکنه هم زودتر. متشکرم

2  تشکر
یکشنبه ، 1 دسامبر 2013     2:39 ب.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

فایل عکس

2  تشکر
یکشنبه ، 1 دسامبر 2013     2:46 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

اگر حجم عکستون زیادتر از مجاز هست، جای دیگری آپلود کنید و لینک بدید.

2  تشکر
یکشنبه ، 1 دسامبر 2013     2:52 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام div سمت راست و وسطی رو float:right و div سمت چپ رو float:left بدین بعد از اینا هم یه تگ div قرار بدین و clear:both بهش بدین.برای سوال دوم هم به آموزش های CSS سایت مراجعه کنید.بخش gradient

3  تشکر
دوشنبه ، 2 دسامبر 2013     9:53 ق.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

[quote=18709] سلام div سمت راست و وسطی رو float:right و div سمت چپ رو float:left بدین بعد از اینا هم یه تگ div قرار بدین و clear:both بهش بدین.برای سوال دوم هم به آموزش های CSS سایت مراجعه کنید.بخش [/quote]

سلام آقا کیوان خیلی ممنون کنار هم اومدن فقط وسطی سمت راست رفت و راستی وسط اومده نمی دونید بخاطر چیه؟

اون صفحه ای رو هم که گفتید (gradient ) میشه با لینک بذارید. بازم ممنون

2  تشکر
دوشنبه ، 2 دسامبر 2013     10:31 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

یه فایل نمونه براتون قرار دادم،استایل هم داخل خودشه.اینم از لینک مورد نظر.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
2  تشکر
سه شنبه ، 3 دسامبر 2013     2:26 ب.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

[quote=18725]یه فایل نمونه براتون قرار دادم،استایل هم داخل خودشه.اینم از لینک مورد نظر.[/quote]

خیلی ممنونم آقا کیوان تقریبا درست شد فقط مطلبی که راجع به gradient  گفتید توی اون صفحه من هر کاری کردم اعمال نشد می خوام حاشیه بالا و پایین div هام رنگی یا سایه دار باشه . این صفحه وبلاگ منو ببینید من عکسشو گذاشتم سنگین بود می خوام اون شکلی بشه، میشه راهنماییم کنید ممنون میشم.

http://programe.blogfa.com/

1  تشکر
سه شنبه ، 3 دسامبر 2013     7:23 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب می تونید از این استایل برای دادن رنگ و ضخامت به حاشیه بالا و پایین استفاده کنید.

این استایل به تمام div هایی که دارای کلاس post هستن اعمال میشه،اگه خواستین به همه div ها اعمال بشه اون قسمت post رو بردارین.

1  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .