درباره آموزش پی اچ پی آقای آوند

این تاپیک 11 پاسخ و 10 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 486 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 15 جولای 2016     3:32 ب.ظ #

محمد مقصودی

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام جناب آقای دکتر آوند من دوره آموزش پی اچ پی شما را خریداری کردم دوره خوبی است اما من نسبت به نحوه آموزش و تدریس شما به شدت انتقاد دارم نمی دانستم چگونه می توانم با شما در ارتباط باشم به خاطر همین از این طریق پیام خود را می گذارم شما خیلی گسسته و بی برنامه و بی نظم آموزش می دهید و در طول آموزش بعضی وقتها روی کدها وقت نمی گذارید شاید بهتر بود خیلی خلاصه و ساده مفاهیم را توضیح دهید من اساتیدی را می شناسم که خیلی ساده و با یک مفهوم خاصی و ساده این زبان را توضیح می دهند و باید بگویم ساده گویی به نحوی که قابل درک برای مخاطب باشد خیلی مهم است یعنی به زبان رندانی خودمانی طرف دوزاریش بیفتد کاربردی توضیح ندادید یعنی من خودم خیلی وقتها گیج می شدم و با اینکه وقت می گذاشتم اصلا متوجه نمی شدم بهتر است جهت آموزش های بعدی خیلی ساده و بدون تکلف آموزش دهید و برای آموزشها وقت بگذارید و به صورت ساده و قابل مفهوم توضیح دهید

ممنونم

0  تشکر
جمعه ، 15 جولای 2016     8:29 ب.ظ #

it,one

Subscriber
99 پست46 تاپیک

سلام چند تا از این استادارو میشه معرفی کنید ؟؟؟

1  تشکر
جمعه ، 15 جولای 2016     9:25 ب.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

سلام بنده نه می خوام حرف کسی را رد کنم یا کسی را تایید کنم. چون هنوز دوره php نگاه نکردم ( خریداری کردم که بزودی نگاه می کنم) ولی خوب دوره طراحی وب که بنده گرفتم استاد آوند خداییش خوب درس دادند. مسئله دیگه ای که هست. اینه که دوره php اولین دوره بوده و خوب صد در صد کم و کاستی هایی ممکنه داشته باشه.

مسئله سومی که هست اینه که شما نباید هر کلاس و هر آموزشی را با هم مقایسه کنید. این آموزش ها برای طیف گسترده ای از کاربران تهیه شده و قیمتشم نسبت به خیلی از کلاس ها و... پایین تر هست. و خوب با این قیمت فکر نکنم کیفیتش خیلی کم بوده باشه. بعدشم اگر با کلاس حضوری مقایسه می کرده باشید کار خیلی اشتباهی هست. چرا که کلاس حضوری استاد می خواد برای 8 نفر تا 10 نفر درس بده می تونه طرح درسش را بر اساس درک و فهم اونها تنظیم کنه ولی وقتی داری به صورت ویدئویی ضبط می کنی و قراره طیف گسترده تحصیل کرده و تحصیل نکرده و پیر و جوان استفاده کنه خوب شرایط کمی سخت میشه و باید طوری تدریس بشه که برای همه قابل فهم باشه.

1  تشکر
جمعه ، 15 جولای 2016     9:31 ب.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
124 پست11 تاپیک

سلام دوست عزیز

فک کنم شما جز اون دسته افراد کمتر از 1 درصد سون لرن باشید که همچین حرفی رو میگید.

من خودم 10 دوره سون لرن گرفتم و بیشتر از 1 ساله کاربر سایتشون هستم.

قبل از اینکه با این سایت آشنا بشم هزینه های الکی رو تو سایت های مشابه کردم به نوعی که حتی اساتیدش نه  پاسخگو بودن و نه بار علمی داشتن!!!

در حال حاضر سون لرن بیشترین اعضا و بالاترین رنک گوگل و بالاترین رضایت و حداقل قیمت رو تو سایر رقباش داره

یکم سرچ بزنین متوجه میشید

موفق باشید

0  تشکر
جمعه ، 15 جولای 2016     9:33 ب.ظ #

محمد علیزاده

Subscriber
10 پست5 تاپیک

سلام من دوره phpشرکت نکردم  هنوز ولی مطمنم تدریس  استاد اوند عالیه   و بهترینه ،ایشون در زمینه وب در سط نت بهترینه   من هزاران  پکیج و  اموزش های مختلف خریدم کلاسم رفتم با هزینه بالا ولی هیچکدوم بدردم نخورد  تا اینحا رو پیدا کردم خدا روشکر شما تنها نفری هستید که میگه بده  اگه بد بود هیچوقت میزان رضایت کاربرا بالا نبود پس
نتیجه میگیریم اموزشا مشکلی نداره بلکه خود جناب عالی مشکل دارید
البته جسارت نباشه .

0  تشکر
جمعه ، 15 جولای 2016     10:18 ب.ظ #

علی رضایی

Subscriber
48 پست25 تاپیک

سلام دوست عزیز بنده 11 دوره از سون لرن گرفتم یکی از یکی بهتر واقعا همچین منبع غنی و پربار فارسی اونم تو سطح وب ندیده بودم آقای دکتر آوند خیلی هم کارشون درسته من خودم که دوره php  رو گرفتم عالی بود و حرف نداشت اگه می خواستم اینو به صورت حضوری برم باید چندین برار پول میدادم  ولی الان دیگه مجبور نیستم برم کلاسای حضوری

در ضمن دوست عزیز اگر دوره پی اچ پی بد بود و کم و کاستی داشت 983 نفر نمیومدن بخرنش نسبت به قیمتش هم که 89 هزار تومنه واقعا می ارزه البته سون لرن هم که بیشتر مواقع تخفیف داره به هرحال من فکر می کنم واقعا عالی بود هم تدریس استاد هم قیمتش والا ما اگه یه ترم html و css بخوایم حضوری بریم باید 90 تومن پول بدیم

0  تشکر
جمعه ، 15 جولای 2016     10:24 ب.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

سلام

من خودم 10 دوره این سایت رو خریدم و دارم نگاه میکنم، به طور کل اگر بخوام نظر بدم واقعا روی این دوره ها استاتید کلی وقت گذاشتن و میشه گفت تونستن به بهترین شکل در اون حوزه جامع تدریس کنن، جدا از اینکه پشتیبانی خیلی خوبی هم میکنن

ولی من خودم قبول دارم که دوره php از بقیه ضعیف تره، البته این طبیعی هست چون دوره php اولین دوره این سایت بود و اگر توجه کرده باشید بقیه دوره ها خیلی بهتر از این دوره هست

ولی هر چه باشه باز خیلی خیلی بهتر از دوره های حضوری هست، در دوره های حضوری قیمت ها بالا و زمان کمتری برای آموزش صرف میکنن

خلاصه بگم سون لرن در کل بهترین منبع فارسی برای یادگیری طراحی سایت در نت هست که پیدا کردم

4  تشکر
شنبه ، 16 جولای 2016     12:26 ق.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

سلام دوست عزیز

من در این مدت ندیده بودم که به کیفیت تدریس اعتراض شه،اغلب اعتراضات معمولا به هزینه هاست اما خب ممکنه اشکالاتی هم بوده باشه به قول استاد خودتونو محدود به یک منبع نکنید این خیلی مهمه. من خودم دوره ی php رو هنوز شروع نکردم ولی مثلا در طراحی وب استاد میاد در css چیزی به نام border-radius رو معرفی میکنه،این یک ویژگی است ولی اینکه چطوری میشه با استفاده از این ویژگی طرح های زیبا ساخت در حیطه ی استاد نیست چون همانند نقاشی فقط میشه یه سری نکات رو یاد داد ولی میشه بی نهایت نقاشی کشید!

هر مبحث رو که استاد مطرح می کنن من توصیه می کنم حتما حتما اونو به زبون فارسی سرچ کنید بسیاری از سایت ها در مورد بخش های مختلف آموزش هایی کوتاه و مفید دارن که می تونید از اون ها استفاده کنید ولی به یاد داشته باشید حتی خالقان یک زبان همه ی ترفند های اون زبون رو بلد نیستند و این افراد هستند که با خلاقیتشون کد هایی رو می افرینند و در اختیار بقیه قرار می دن و ما با استفاده از ایده ی اون ها سعی در رفع نیاز هامون می کنید به همین دلیل هیچ گاه خودتونو به اموزش های این دوره محدود نکنید

در مورد اینکه فرمودید راه ارتباطی با استاد رو نمی دونید بهترین محل بخش نظرات دوره هاست که تا کنون بیش از 11000 هزار نظر اونجا پاسخ داده شده که از این لینک می تونید به اونجا دسترسی داشته باشید

لیست دوره های آموزشی ویژه ی سون لرن

همچنین این راه ها مخصوصا ایمیل هم هست اما قسمت نظرات معمولا بهترین محله

پشتیبانی و نحوه ی پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما(دکتر آوند) :

طرح سوالات و مشکلات هر جلسه در بخش نظرات آن
طرح سوالات در انجمن سون لرن
طرح سوالات با ارسال ایمیل به مدرس (avand.logman [@] gmail . com)
تماس تلفنی با مدرس (به شماره موبایل : 09210740320 ، ساعات تماس : 10 تا 13 و 17 تا 22)

موفق باشید

3  تشکر
شنبه ، 16 جولای 2016     11:32 ق.ظ #

MRZ65

Subscriber
2 پست0 تاپیک

سلام.دوست عزیز من این دوره را خریداری کردم و کاملا هم راضی بودم.نمیدونم دانشجو هستید یا خیر!در دانشگاه وقتی استادمبحثی را تدریس میکنه بطور کلی مفاهیم را ارائه میکنه و در خلال درس منابع را برای تحقیق بیشتر معرفی میکنه و این وظیفه دانشجوست که با علاقه و پشتکار بدنبال کسب هر چی بیشتر دانش باشه و در این صورته که دانشجو درست تشویق و ترغیب و تربیت علمی میشه.و اما در مورد استاد آوند!ایشان خیلی فراتر از یک استاد تدریس کردند و مفاهیم و راهکارها را بخوبی پیش پای ما گذاشتند در ضمن ذیل هر جلسه امکان طرح سوال را گذاشتند که میتونید مفاهیم مبهم هر جلسه را ازشون بپرسید.من با روحیه ترغیب دانشجو از سوی استاد آوند کاملا موافقم و به نظر اگه این روحیه را در خودتون تقویت کنید موفق خواهید بود

0  تشکر
شنبه ، 16 جولای 2016     11:45 ق.ظ #

MRZ65

Subscriber
2 پست0 تاپیک

نکته ای که فراموش کردم بگم:استاد تجربیات چندساله خودشون در php را با قیمت ناچیز یا بهتر بگم رایگان در اختیار ما قرار دادند و من واقعا مدیون ایشان هستم.با همین ویدیوها تو این چندماهی که دارم php  کار میکنم واقعا دستم راه افتاده.حتی ذهن الگوریتمیم هم قوی شد و خیلی سریع راه حلها رو پیدا میکنم ولی تا حرفه ای شدن راه بسیاری باید طی کرد....تجربه حضور در کلاسهای حضوری در اصفهان رو هم دارم و واقعا ناراضی بودم.من بعنوان یک دوست پیشنهاد میکنم ویدیوها رو دقیق ببینید٬هر جا مشکلی داشتید در همون جلسه از استاد بپرسید و سعی کنید منابعی که استاد معرفی میکنند علی الخصوص سایت رسمی PHP انوقت مطمئنا نظرتون عوض میشه و صدالبته موفق خواهید بود....موفق باشید

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .