خیلی مهم سرنوشت لپ تام در دست شماست

این تاپیک 11 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهران ،‏ 4 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 346 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 20 جولای 2016     4:38 ب.ظ #

sajjad 7

Subscriber
VIP
30 پست46 تاپیک

#سوال  من میخوام یه چند گیگ از دریوا d  کم کنم به درایو c اضافه کنم چون همیشه از  بابابت ریسک و حذف اطلاعاتم این کارو نکردم  کسی هست کمکم کنه ؟؟؟؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 20 جولای 2016     9:00 ب.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

سلام

کاری نداره راحته

روی Computer یا this pc کلیک راست کن گزینه Manage رو انتخاب کن بعدش برو قسمت Computer Managment روی درایو مورد نظرت کلیک راست کن و گزینه shrink رو انتخاب کن مقدار حجم مورد نظرت رو انتخاب کن

من بهت پیشنهاد میکنم تو گوگل سرچ کن مثلا نحوه shrink کردن در ویندوز

اینطوری سایت هایی برات باز میشن و با عکس بهت اموزش میدن تا درصد خطات کمتر بشه

موفق باشی

3  تشکر
چهار شنبه ، 20 جولای 2016     9:08 ب.ظ #

Mr abbas

Subscriber
18 پست4 تاپیک

مردم از خنده :-))

0  تشکر
چهار شنبه ، 20 جولای 2016     9:57 ب.ظ #

it,one

Subscriber
99 پست46 تاپیک

1-     Mr abbas   میشه بپرسم چیش خنده داشت ؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟ هان ؟؟؟؟؟ میشه بپرسم چرا مسخره میکنی ؟؟؟؟ مگه منو تو از کجا یاد گرفتیم ؟؟؟ از همین پارتیشن بندی هارد ؟؟؟ !!!!

2- خوب پیرو دوست خوبم اقای    Pourya Ariyafar   که روش مرسوم پارتیشن بندی  رو گفتند  من ادامش میگم ....

ببینید شما واسه پارتیشن بندی چند روش داریم اولین روش    همین روشیه که دوست خوبم Pourya Ariyafar   بیان کردند که توی این روش بعضا شما خیلی اذیت میشید یا مثلا پارتیشن بندی به خطا بر میخوره یا ....   حالا اگه دوست داشتی میتونی از این روش پیش بری  فک کنم این لینک مناسب باشه واست ....

-------------------------------

https://www.google.com/search?q=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86+%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C+%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF+%D8%AF%D8%B1+%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2+&oq=%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4+%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86+%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C+%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF+%D8%AF%D8%B1+%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2+&gs_l=serp.3...29570.31942.0.32661.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1c.1.64.serp..0.0.0.ftX39kUexgo

---------------------------------------------------------

دومین روش اینه که شما بیای با استفاده از نرم افزار ها پارتیشن بندی کنید این روش خیلی بهتر ا ز روش خبلیه

یکی از بهترین نرم افزاراش هم

http://p30download.com/fa/entry/34539/
Acronis Disk
هستش و یا حالا نرم افزار های دیگه در این موردم میتونی سرچ کنی

2  تشکر
چهار شنبه ، 20 جولای 2016     10:13 ب.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

سلام

ممنون itone، روش شما بهتره

نرم افزار Acronis Disk Director عالیه، ولی من گفتم شاید ایشون توی درایو C  جا نداشته باشن واس همین shrink گفتم

البته بعد آپدیت های مایکروسافت shrink و قسمت Computer Managment خیلی بهبود یافته، من خودم تو شبکه ازش خیلی استفاده کردم و فعلا باهاش به مشکل نخوردم

ولی در کل به نظر من بهترین کار اینکه BootCD نرم افزار Acronis Disk Director رو داشته باشیم، اینطوری لازم هم نیست نصبش کنیم چون ممکنه در پی سی های شخصی سالی یک بار هم ازش استفاده نکنیم

2  تشکر
چهار شنبه ، 20 جولای 2016     11:38 ب.ظ #

it,one

Subscriber
99 پست46 تاپیک

ببخشید شما چه دوره هایی از شبکه اشنا هستید ؟؟؟

من متولد 1380 هستم ایا میتونم شبکه کار کنم به نظرتون ....

و من میخام هم برنامه نویسی کار کنم و هم شبکه ایا مباحث خسته کننده نیست ؟؟

و من  باید از کجا شروع کنم

از یه دوستی پرسیدم گفتند میتونید از CCNA  شروع کنید ایا منبعی در این زمینه دارید ؟؟ بهصورت فیلم یا کتاب های معتبر توی بازار ...

0  تشکر
پنجشنبه ، 21 جولای 2016     8:49 ق.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

سلام itone

من دوره های MCSE رو در مجتمع فنی رفتم

پیشنیاز دوره MCSE یا MCSA و یا CCNA  نتورک پلاس هست (network +)

ولی اصولا میگن برای درک بهتر CCNA و یا CCNE قبلش دوره های MCSA رو برید

ولی خب آموزش شبکه از دید من چند تا مشکل اصلی داره نسبت به طراحی سایت

1- هزینه های آموزش شبکه چندین برابر آموزش های طراحی سایت هست

2- منابع فارسی شبکه چه ویدیو چه متن خیلی خیلی کمتر از طراحی سایته

3- برای انجام دادن کارهای عملی شبکه باید در شرکتی کار کنی یا کارآموز شرکتی باشی چون نمیتونی در منزل عملی کار کنی ولی طراحی سایت فقط نیاز به یک دستگاه متوسط داره

4 - شرکت های بسیار کم، بسیار بسیار کم کارآموز شبکه میگیرن چون مهندس شبکه اون شرکت نمیخواد به کسی آموزش بده که ممکنه بعدا جاش رو بگیره، ولی کلی طراح سایت کارآموز من دیدم میخوان

نتیجه این میشه که کسایی باید شبکه بخونن که در شرکتی کار میکنن چون دروس شبکه فرار هست و اگر در عمل کار نشه فراموش میشه، سن شما خیلی خوبه من پیشنهاد میکنم اول طراحی سایت رو به جای مطلوب برسونید بعدش شما وقتی وارد مباحث کدنویسی حرفه ای سمت سرور شدید کم کم اطلاعاتتون از شبکه بیشتر میشه و مباحث لازم شبکه که مربوط به طراحی سایت سمت سرور هست رو یاد میگیرید، البته ضروری نیست که یاد بگیرید ولی خب کسی که از شبکه اطلاعات خوبی داره و طراح سایت حرفه ای هست دستش خیلی باز تره

منابع چندتایی دیدم، جند تا آپ اندروید هست و فکر کنم 2 یا 3 تا سایت هم هستند ویدیو آموزشی شبکه و CCNA و MCSA گذاشتن ولی هزینه ای کامل این دوره ها هر کدوم بالای 1 میلیون هست، بیرون هم در مجتمع فنی و جاهای دیگه هر کدوم بالای 2 میلیون هست

ولی اگر علاقه دارید اطلاعات نسبتا خوبی از مفاهیم اولیه شبکه رو پیدا کنید پیشنهاد میکنم در گوگل به دنبال آموزش ویدیو network + باشید که پیشنیاز همه این دوره های شبکه هست، آموزش های network +  رایگان هم زیاده

1  تشکر
پنجشنبه ، 21 جولای 2016     9:19 ق.ظ #

it,one

Subscriber
99 پست46 تاپیک

http://www.naghoospress.ir/BookList.aspx?Type=Title

ممنون بابت راهنمایی های خوبت Pourya   جان میخاستم بری توی  این وب سایت و بهم بگی که کدوم یکی از این کتاب ها مناسب هستش واسه NET+

0  تشکر
پنجشنبه ، 21 جولای 2016     9:36 ق.ظ #

Pouria Ariafar

ناظم
141 پست9 تاپیک

تهرانی هستی؟

این کتاب رو ببین

http://www.naghoospress.ir/bookview.aspx?bookid=1486745

2  تشکر
پنجشنبه ، 21 جولای 2016     7:39 ب.ظ #

it,one

Subscriber
99 پست46 تاپیک

ممنون ...

اصفهانم

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .