خواهش میکنم راهنماییم کنید(خیلی مهم)

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد اسفندیاری ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 542 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 31 آگوست 2014     12:47 ب.ظ #

erfan

Subscriber
24 پست17 تاپیک

سلام

خسته نباشید دوستای گلم

خواهشا اگه بلدید راهنمایی کنید
$(document) .ready(function()
{

$(".help").click(function()
{
$(".a").fadeOut("200");
});

});

این کد رو دارم، مشکل اینجاست من قسمت هایی که کلاس help دارن زیاد و میشه گفت نا محدود و هرروز بهش اضافه میشه و وقتی که روش کلیک میکنم همه قسمت هایی که کلاس a دارن ناپدید میشه در صورتی که میخوام وقتی روی help کلیک کردم قسمتی که کلاس a  داره و مربوط به اون قسمت که کلیک کردم ناپدید بشه و میدونم که با این کد نمیشه

حالا کمکی ک از شما میخوام

یکم مطرح کردنش سخت...نمیدونم چجوری بگم که واضح باشه

مثل کد بالا کلاس ها مشخص نباشن ینی مثلا کلاس ها ب این صورت باشه  help-یه عدد که داخل کد مشخص نباشه و هربار این عدد عوض بشه ینی مثلا مشخص باشه که از صفر شروع بشه و تا بی نهایت ادامه داشته باشه

یجورایی کلاس نامحدود باشه....البته داخل کد html خودم div هارو میتونم خودکار اونا بهشون کد بده مثل ایدی مطلب که خودکار ی عدد دارن...فقط این کد جاوا اسکریپت رو نمیدونستم چجور بنویسم که نا محدود باشه

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
یکشنبه ، 31 آگوست 2014     12:51 ب.ظ #

erfan

Subscriber
24 پست17 تاپیک

بزارید یکم واضح تر بگم

کلاس بشه a-x و b-x بعد x رو برابر اعداد حسابی قرار بگیره ینی در عمل میخواد انجام بده میشه a-1وb-1

a-2و b-2

a-3وb-3

0  تشکر
یکشنبه ، 31 آگوست 2014     3:06 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

از توضیحاتی که دادید زیاد متوجه نشدم ولی برای قسمت اول اگر می خواهید که پیوند های داخل help ناپدید بشن باید این جوری بنویسید : help a. این جوری فقط پیوند های بخش help ناپدید میشن اما وقتی که a بزارید همون طور که گفتید  هرچی پیوند در صفحه هست تغییر میکنه !!!

موفق باشید ...

2  تشکر
یکشنبه ، 31 آگوست 2014     3:37 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز فایلی که برات پیوست میکنم رو نگاه کن......کلمه This میتونه مشکلتو حل کنه

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
2  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .