خطا هنگام کار با فایل زیلا

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  رضا نصرالهی ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1072 بازدید داشته است .

تگ شده :  ,

نویسنده پست
چهار شنبه ، 13 آگوست 2014     2:02 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

درود دوستان خوبم

برای ادیت کدهام از فایل زیلا استفاده میکنم. امروز بعد از دانلود فایل و ادیت کردن موقعی که میخواد دوباره آپلود کنه به ترتیب این پیام ها رو میده:
Command:    PASV
Response:    227 Entering Passive Mode (5,144,130,38,228,183)
Command:    STOR style.css
Response:    552 Disk full - please upload later
Error:    Critical file transfer error
Status:    Disconnected from server
و به این ترتیب فایل ویرایش شده مجدد رو سرور آپ نمیشه. راه حلی دارین؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 13 آگوست 2014     3:25 ب.ظ #

بردیا راستین

Subscriber
93 پست7 تاپیک

سلام دوست عزیز اگه یه کم به انگلیسی مسلط باشید فک کنم این ارور داره به شما میگه که فضای هاستتون پر شده و دیگه جا نداره (در خط چهارم)

0  تشکر
چهار شنبه ، 13 آگوست 2014     10:10 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

ممنون بردیا جان

آره در این حد که میدونم. آخه هنوز 10% از فضا رو هم استفاده نکردم که داره همچین پیغامی میده. اینجور موارد گاهی اوقات یه نکته داره که به سادگی حل میشه، مثلا برنامه کشی داره که خالی کنی ok میشه یا مثلا تنظیماتی داره واسه حجم فایل و... که باید تغییر داد و از این حرفا. من گفتم شاید از این دست موارد باشه و کسی از دوستان بدونه. اما تو فروم پشتیبانی خودش که سرچ کردم افراد دیگه ای هم این مشکل رو داشتن که بهشون گفته شده بود با پشتیبانی هاست و سرور تماس بگیرید و مشکل از اون سمته نه از برنامه. حالا منم از ظهر واسه پشتیبانی تیکت گذاشتم فعلا که جواب ندادن. دست منم تو پوست گردو مونده. اینم از پشتیبانی و سرور ما. میخوام عوض کنم بدرد نمیخوره. فقط تو ساعت اداری اونم به زور ج میدن. قطعی و سرعت پایین هم زیاد داره

0  تشکر
پنجشنبه ، 14 آگوست 2014     8:41 ق.ظ #

رضا نصرالهی

Subscriber
201 پست8 تاپیک

امکان استفاده از هاست شما توسط یک آیپی مجهول هست که فقط باید با مدیریت هاسستون تماس بگیرید.دلیلش هم استفاده از هاست های اشتراکی هست که بر طرف می شه.

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .