خطا هنگام ایمپورت کردن جداول در mysql

این تاپیک 12 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  N4H ،‏ 1 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 3128 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
سه شنبه ، 3 ژوئن 2014     7:28 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام خسته نباشید
من میخوام سایت وردپرسم رو از لوکال به هاست منتقل کنم، مثل همه روش هایی که توضیح داده شده عمل میکنم. اول کل وردپرس رو روی لوکال زیپ کردم و به هاست منتقل کردم بعد هم تو phpMyAdmin دیتابیس رو export کردم اما حالا موقع import کردن روی دیتابیس هاست این خطا رو میده:
Error
SQL query:

MySQL said:
#1044 - Access denied for user 'bahram'@'localhost' to database 'mydb'
چرا میاد دیتابیس رو بسازه؟ من فقط میخوام جداولش رو منتقل کنم

1  تشکر
سه شنبه ، 3 ژوئن 2014     10:36 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

بهرام جان باید آدرس سایت و url سایت رو از localhost به آدرس سایتت در قسمت تنظیمات تغییر بدی بعد دیتابس رو export کنید یکم ممکنه سردرگمت کنه در قسمت نهم آموزش وردپرس در مورد نحوه انتقال از لوکال به هاست بطور کامل توضیح دادم میتونی ازش استفاده کنی

3  تشکر
سه شنبه ، 3 ژوئن 2014     11:31 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

مرسی اینجا گل نداره که واست بذارم D: اما خودت گلی

2  تشکر
سه شنبه ، 3 ژوئن 2014     11:44 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

تو سایت که تا قسمت شش بیشتر پیدا نکردم :(

منظورتون از تنظیمات، اون قسمت داخل پیشخوان وردپرس هست یا داخل دیتابیس siteurl؟ تعجب میکنم که هیچ جا تو آموزش ها کسی به این مورد اشاره ای نکرده. من منتظرم وحید جان. با تشکر مجدد

1  تشکر
چهار شنبه ، 4 ژوئن 2014     9:35 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

من اون تغییرات مربوط به url رو انجام دادم اما هنوزم همون خطا رو میده، به نظر میاد مشکلش با دسترسی ها و یوزر هست. که البته من رو لوکال دوتا یوزر جدید با host: any hosts اضافه کردم اما بازم حل نشد. اصلا این چرا وقتی میخواد جداول رو ایمپورت کنه میاد دیتابیس mydb رو بسازه!؟ اعصابم رو ریخته بهم لطفا یه راهی پیدا کنید

1  تشکر
چهار شنبه ، 4 ژوئن 2014     10:22 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

تنظیماتی که برای export کردن ست میکنی یه عکس ازش بزار ببینیم به چه نحوه شاید اونجا مشکل داری

3  تشکر
چهار شنبه ، 4 ژوئن 2014     11:18 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

فکر میکنم حل شد احتمالا. فایلی که export میکرد با نوت پد باز کردم خط های اضافیش (از نظر خودم :) رو پاک کردم. فقط اونایی که واسه ساختن جداول بود نگه داشتم. ایناره حذف کردم.

و از آخرش

اما حالا خود سایت رو که فقط اپرا باز میکنه از بین فایر فاکس، کروم و اپرا. و wp-admin رو هم که هیچکدوم :(

اینم عکس ها از export تو یک عکس جا نشد

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
جمعه ، 6 ژوئن 2014     11:34 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

چی شد وحید جان؟ روشی که انجام دادم مشکل نداره؟

البته الان یه سری قسمت ها که رو لوکال سایتم اوکی بود رو نت کار نمیکنه و مشکل داره، ولی فکر نمیکنم ربطی به دیتا بیس داشته باشه، مثلا یه قسمتش همون وب باکس تب دار هست که الان دیگه هیچیشو نشون نمیده فقط همون صفحه اول باکس رو اونم به صورت یه صفحه ساده

1  تشکر
پنجشنبه ، 12 مارس 2015     12:55 ق.ظ #

عطیه بافنده

Subscriber
5 پست5 تاپیک

سلام .منم سایتی رو با phpطراحی کردم که دقیقا موقع تیمپورت کردن دیتابیس در هاست همین خطا رو دارم.لطفا راهنمایی کنید

1  تشکر
پنجشنبه ، 12 مارس 2015     1:15 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

بهرام جان فقط تنظیمات عکس اول رد ست کن و سایر تنظیمات رو به حالت پیشفرض بزار...

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 13 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .