خطا در ثبت اطلاعات

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیمیا راد ،‏ 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 404 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 31 ژانویه 2016     10:00 ب.ظ #

کیمیا راد

Subscriber
3 پست2 تاپیک

سلام دوستان من سیستمی نوشتم که از کاربر سفارش بگیره و در دیتابیس ذخیره کنه.کدهای php هم به دیتابیس متصل هستند و جدول ها رو هم ساختم ولی وقتی میخوام سفارش جدید ثبت کنم خطا میده همینطور برای لاگین .کد هارو میفرستم اگه کمکم کنین خیلی ممنون میشم

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
دوشنبه ، 1 فوریه 2016     2:13 ق.ظ #

Sajjad Sohrabi

Subscriber
118 پست8 تاپیک

سلام

دوسته عزیز من نتونستم دیتابیس شمارو ایمپورت کنم خطا داد دلیلشو نمیدونم

ولی کدهاتونو بررسی کردم اگه میشه  خطایی که میده رو بگین تا از طریق کدها راهنمایی کنم

البته وصل شدن به دیتا بیس با روش mysql منسوخ شده php5.4 به بالا این ارور رو میگیره که روش وصل شدن به دیتا بیس رو عوض کنید شاید مشکل اون باشه

0  تشکر
دوشنبه ، 1 فوریه 2016     10:41 ق.ظ #

کیمیا راد

Subscriber
3 پست2 تاپیک

سلام

وقتی توی ومپ فایل ریجستر رو اجرا میکنم و میخوام اطلاعات رو ثبت کنم میگه "خطایی رخ داده است بعدا امتحان کنید"

هم چنین در مورد فایل لاگین وقتی یوزر و پسوردی که توی دیتابیس براش جدول تعیین کردم رو هم میزنم میگه "نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه است"

دیتابیس این سیستم از دو جدول admin  و order  تشکیل شده که admin شامل id , username و password  هست برای لاگین مدیریت

جدول order هم شامل user_id , user_name , user_phone , user_order که وقتی کدهای ریجستر اجرا میشن نام .شماره و سفارش کاربر توی جدول order دخیره بشه

من خیلی مسلط نیستم و میترسم اگه کد قسمت اتصال رو تغییر بدم بقیه کدها اجرا نشه اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

0  تشکر
دوشنبه ، 1 فوریه 2016     10:56 ق.ظ #

کیمیا راد

Subscriber
3 پست2 تاپیک

از خطاها عکس گرفتم و ضمیمه کردم.فکر کنم مشکل تو همون اتصال باشه

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
دوشنبه ، 1 فوریه 2016     5:05 ب.ظ #

Sajjad Sohrabi

Subscriber
118 پست8 تاپیک

0  تشکر
دوشنبه ، 1 فوریه 2016     5:29 ب.ظ #

Sajjad Sohrabi

Subscriber
118 پست8 تاپیک

دوسته عزیز

همونطور که گفتم داره از روش  کانکت شدن به دیتابیس شما ایراد میگیره یکی از ارور هاش اینه و ارور بعدی تون مربوط به فایل db.php  هست

شما کلمه

0  تشکر
دوشنبه ، 1 فوریه 2016     5:36 ب.ظ #

Sajjad Sohrabi

Subscriber
118 پست8 تاپیک

و آخرین ارور که بهش توجه نکرده بودم اینه

باز تو  فایل

db.php

این کد اشتباهه یعنی پسوورد رو تعریف نکردید

این کد رو

0  تشکر
دوشنبه ، 1 فوریه 2016     6:08 ب.ظ #

کیمیا راد

Subscriber
3 پست2 تاپیک

سلام ممنون

کدهارو عوض کردم و از pdo استفاده کردم و اطلاعات در دیتابیس ذخیره شد ولی وقتی تابع زمان رو اضافه کردم خطا داد و دیگه اطلاعات در دیتابیس ذخیره نمیشه.

خطا:    ..Strict standards: Only variables should be passed by reference in

این هم کدهایی که نوشتم:

و یه سوال اینکه چجوری بعد از ثبت یه کدرهگیری به کاربر بدم که تو دیتابیس هم ذخیره بشه ؟

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .